کد خبر: 3944تاریخ انتشار : ۸:۵۹:۱۰ - پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

مدیرعامل باشگاه نساجی: نگاه مثبتی به رسانه‌ها داریم

نشست صمیمانه مسولان باشگاه نساجی مازندران و خبرنگاران قائمشهر برگزار شد. به گزارش مازنی خبر ، در این نشست علی امیری روز خبرنگار را به همه خبرنگاران تبریک گفت و تاکید کرد: «باید این جلسات به صورت ماهیانه برگزار شود. انشالله از این به صورت مرتب جلسات را خواهیم داشت. دوستان رسانه ای در شهر […]

مدیرعامل باشگاه نساجی: نگاه مثبتی به رسانه‌ها داریم

نشست صمیمانه مسولان باشگاه نساجی مازندران و خبرنگاران قائمشهر برگزار شد.

به گزارش مازنی خبر ، در این نشست علی امیری روز خبرنگار را به همه خبرنگاران تبریک گفت و تاکید کرد: «باید این جلسات به صورت ماهیانه برگزار شود. انشالله از این به صورت مرتب جلسات را خواهیم داشت. دوستان رسانه ای در شهر قائمشهر در پیشبرد اهداف نساجی و کمک به این تیم قدم برمی دارند و بسیار فعال هستند. توقع داریم رسانه ها در روزهای سخت کنار ما باشند چون در زمان پیروزی همه حضور دارند. من به عنوان مدیرعامل نساجی وظیفه خود می دانستم که روز خبرنگار را به شما عزیزان تبریک بگویم. ما دست دوستی به سمت شما دراز می کنیم. پذیرنده انتقادات منصفانه شما هم هستیم. هر گونه پیشنهادی هم دارید، به ما ارایه کنید. نگاه مثبتی به رسانه ها داریم. توقع تعریف و تمجید از رسانه ها نداریم ولی منصف باشید.»

فرزاد مجیدی سرپرست نساجی هم گفت: «من هم روز خبرنگار را به همه شما تبریک می گویم. فوتبال یک ورزش گروهی است. همه شما در صعود تیم دخیل بودید. انشالله بتوانیم امسال هم فصل خوبی را سپری کنیم.»