کد خبر: 3959تاریخ انتشار : ۱۰:۱۳:۵۱ - پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

مدیرعامل سابق شرکت گاز مازندران در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار: خبرنگاران چشم بیدار جامعه هستند

مدیرعامل سابق شرکت گاز مازندران گفت: اصحاب رسانه می توانند با نقد سازنده کمک رسان مدیران و دستگاه های اجرائی باشند. به گزارش مازنی خبر ، «محمداسماعیل ابراهیم زاده» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، ضمن تبریک روز خبرنگار ، اظهار داشت: مدیرانی که از انتقادات سازنده اصحاب رسانه استفاده کنند می […]

مدیرعامل سابق شرکت گاز مازندران در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار: خبرنگاران چشم بیدار جامعه هستند

مدیرعامل سابق شرکت گاز مازندران گفت: اصحاب رسانه می توانند با نقد سازنده کمک رسان مدیران و دستگاه های اجرائی باشند.

به گزارش مازنی خبر ، «محمداسماعیل ابراهیم زاده» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، ضمن تبریک روز خبرنگار ، اظهار داشت: مدیرانی که از انتقادات سازنده اصحاب رسانه استفاده کنند می توانند کارنامه موفق تری از خود بر جا بگذارند.

وی ادامه داد: اصحاب رسانه چشم بیدار جامعه هستند و به خوبی می توانند چالش های موجود را تجزیه و تحلیل نمایند.

ابراهیم زاده عملکرد گروه خبری تکرار به خصوص پایگاه اطلاع رسانی مازنی خبر و نشریه سراسری تکرار را موفق و قابل تقدیر توصیف کرد و افزود: تعهد و تخصص دو شاخصه مهم نشریات و رسانه های موفق است.

وی تصریح کرد: بعضی از مدیران ارتباط مناسبی با اصحاب رسانه و خبرنگاران ندارند که این موضوع به بدنه سازمانی آنها ضربه وارد می کند زیرا خبرنگاران با تحلیل ها و انتقادات به جا و به موقع می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات بوده و ارتباط بین مسئولین با مردم را برقرار سازند.

ابراهیم زاده افزود: مدیرانی که آستانه تحمل بیشتری داشته باشند و از انتقادات خبرنگاران استقبال کنند مطمئناً موفق تر خواهند بود.

*** دفتر مرکزی گروه خبری تکرار شامل نشریه سراسری تکرار ، مجله گردشگری بریم سفر ، مجله فرهنگی اجتماعی ندای مازندران و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مازنی خبر در شهرستان قائم شهر واقع شده است.