کد خبر: 3966تاریخ انتشار : ۱۶:۳۵:۴۰ - پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

عضو کانون عالی کارگران بازنشسته کشور در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار: افرادی که می خواهند برای مردم کار کنند توسط دولت و مجلس کنار گذاشته می شوند

عضو کانون عالی کارگران بازنشسته کشور گفت: در سال یک روز به صورت تشریفات به نام خبرنگاران و کارگران نام گذاری شده است در صورتیکه تمام ایام سال باید روز حمایت از کارگران و خبرنگاران باشد. به گزارش مازنی خبر ، «نصرالله دریابیگی» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، ضمن تبریک روز […]

عضو کانون عالی کارگران بازنشسته کشور در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار: افرادی که می خواهند برای مردم کار کنند توسط دولت و مجلس کنار گذاشته می شوند

عضو کانون عالی کارگران بازنشسته کشور گفت: در سال یک روز به صورت تشریفات به نام خبرنگاران و کارگران نام گذاری شده است در صورتیکه تمام ایام سال باید روز حمایت از کارگران و خبرنگاران باشد.

به گزارش مازنی خبر ، «نصرالله دریابیگی» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، ضمن تبریک روز خبرنگار ، اظهار داشت: جای تاسف دارد که در روز خبرنگار سال ۹۷ ، یکی از پاک ترین و ایثارگرترین خبرنگاران ایران یعنی دکتر علی ربیعی که روزگاری مسئولیت سردبیری روزنامه کاروکارگر را بر عهده داشت، توسط مجلس از مسئولیت وزارت کار کنار گذاشته شد.

دبیر اجرائی خانه کارگر استان مازندران افزود: استیضاح حق مجلس است اما جامعه کارگری به این دلیل با استیضاح دکتر ربیعی مخالفت کردند چون ایشان از افرادی است که برای برقراری آرامش در درون جامعه کارگری و بازنشستگی تلاش بسیاری می کرد.

وی با بیان اینکه جامعه کارگری با نمایندگانی که به استیضاح علی ربیعی رای دادند در انتخابات سال ۹۸ تسویه حساب خواهد کرد، اظهار داشت: این انقلاب بعد از امام راحل (ره) ، مدیون کارگران است.

دریابیگی مشکل امروز جامعه را کارگر و کارفرما ندانست و افزود: مشکل امروز کشور سیاست های غلطی است که از سوی مجلس و دولت بر مردم تحمیل می شود تا بیکاری و فقر در جامعه بیداد کند.

این فعال کارگری تصریح کرد: امروز بسیاری از رسانه ها در کشور جز بخش خصوصی محسوب می شوند که تلاش می کنند زندگی آبرومندانه ای برای خبرنگاران ایجاد کنند ولی با این حال می دانیم بسیاری از خبرنگاران جز قشر متوسط و ضعیف جامعه محسوب می شوند که هم امنیت شغلی ندارند و هم از درآمد حداقلی برخوردار هستند.

دریابیگی ادامه داد: همه باید تلاش کنیم تا کانون های قدرت و تصمیم گیر به دست افرادی بیافتد که دست‌پاک ، دلسوز و اهل صداقت و متانت باشند.

وی مسئولان را به پرهیز از شعار دادن دعوت کرد و افزود: نباید اجازه دهیم انقلاب اسلامی به دست نااهلان و نامحرمان بیافتد.

به گزارش مازنی خبر ، دریابیگی تصریح کرد: امروز به عنوان نماینده جامعه کارگری احساس می کنم افرادی که صادقانه می خواهند برای مردم کار کنند توسط دولت و مجلس کنار گذاشته می شوند.

*** دفتر مرکزی گروه خبری تکرار شامل نشریه سراسری تکرار ، مجله گردشگری بریم سفر ، مجله فرهنگی اجتماعی ندای مازندران و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مازنی خبر در شهرستان قائم شهر واقع شده است.