کد خبر: 3977تاریخ انتشار : ۱۸:۱۱:۴۹ - پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

علی دایی: هزاران میلیارد از کشور خارج می شود شما آن روزها کجایید بودید !

مازنی خبر : چندی پیش بود که قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس نسبت به کمک های مالی جمع شده از چهره ها گفت: چهره ها هر چه زودتر باید کمک های مردمی را تعین تکلیف کنند. بر اساس گزارش ارائه شده از سوی استاندار کرمانشاه در نشست مشترک با اعضای کمیسیون اصل ۹۰ […]

علی دایی: هزاران میلیارد از کشور خارج می شود شما آن روزها کجایید بودید !

مازنی خبر : چندی پیش بود که قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس نسبت به کمک های مالی جمع شده از چهره ها گفت: چهره ها هر چه زودتر باید کمک های مردمی را تعین تکلیف کنند.

بر اساس گزارش ارائه شده از سوی استاندار کرمانشاه در نشست مشترک با اعضای کمیسیون اصل ۹۰ و نمایندگان استان کرمانشاه ۶۳ میلیارد تومان کمک های مردمی در اختیار هلال احمر، ۲ تا ۲.۵ میلیارد تومان کمیته امداد، ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان زیباکلام، ۸.۵ میلیارد تومان علی دایی و ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خانم کلباسی قرار دارد.

وی در ادامه گفت: بر اساس اظهارات استاندار، علی دایی تاکنون کار خاصی انجام نداده و خانم کلباسی حدود ۵۲ خانه را شناسایی و قرار است بعد از پرداخت تسهیلات بازسازی هزینه باقی مانده را پرداخت کند؛ در مجموع این کمک ها نسبت به اقداماتی که باید در مناطق زلزله زده انجام شود، کافی نیست.

حالا علی دایی در اینستاگرامش جواب مسئولان را داده است:

“آقای نماینده و مسئولی که می آیی شعار می دهی! از تریبون ملت سوء استفاده تبلیغاتی نکن !من به خاطر عشقم کار می کنم با این مردم حال می کنم و احتیاجی هم به دروغ گفتن ندارم در این شرایط بد اقتصادی جامعه به جای صحبت در مورد مردم و مشکلات مردم ،درباره خیرین و چهره هایی که در زمان زلزله با حسن نیت جلو آمده اند، صحبت می کنی؟ در مراحل مشکلات ساخت و ساز یک بار جلو آمدی که کمک کنی؟حسابم چندین بار مسدود شد. برای گرفتن مجوز کسی نبود که من با او جلسه نداشته باشم. چقدر همین مجوز زمان برد. مال مردم دست من بود. من هرگز اجازه کم کاری نمی دهم و با شرکتی کار کردم که اصولی و عمری عمل کند حتی اگر گران تر شود. از تکنولوژی روز دنیا استفاده می کنیم چه در مورد زلزله و چه مسائل دیگرش چون ماست مالی بلد نیستم. من حرف بلد نیستم و عمل می کنم. تا شاه رگ گردنم برود پای کارمان می ایستم. نه اینکه شعار دهم و تهمت بزنم. پول های زیادی از بیت المال دزدی شده و از کشور خارج شده آن موقع این آقا کجا بود که یک بار پشت تریبون داد بزند. هزاران میلیارد از کشور خارج می شود شما آن روزها کجایید؟من فقط به مردم جواب می دهم. اینکه من چه کرده ام و چه می کنم را با سند هر دفعه به مردم می گویمنهادهای نظارتی و قوه قضائیه همه می دانستند چقدر پول به حساب ما وارد شده است و حالا شما صدایت را بلند می کنی و داد می زنی؟ تا الان کجا بودی؟ خیلی ها روی آوارهای زلزله زدگان عکس گرفتند تا در فضای مجازی منتشر کنند. آیا به جز این، کار دیگری برای مردم کردید؟من وسط جام جهانی به کرمانشاه رفتم. در آن روستایی که کار می کنیم هنوز خیلی جاها آواربرداری نشده، لوازم خانگی مردم و ماشین های لباسشویی شان زیر آوار مانده است. من مثل بقیه نیستم حرف نزنم و از حقم دفاع نکنم.من علی دایی پول حلال خودم را نمی توانم ساده خرج کنم چه برسد به پول مردمی که به من اعتماد کردند.”

واکنش علی دایی به صحبت های نماینده مردم کرمانشاه + عکس