کد خبر: 4023تاریخ انتشار : ۸:۲۳:۲۸ - شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

مدیر سرشناس مازندرانی تا پایان تابستان محاکمه می شود + جزییات

سرپرست مجتمع قضائی کارکنان دولت گفت: پرونده یکی از مدیران مطرح مازندرانی تعیین وقت شده است. به گزارش مازنی خبر ، سید حمید رضا حسینی در خصوص آخرین وضعیت پرونده سردار محمد رویانیان رییس سابق ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت با اتهام تخلفات مالی افزود: پرونده این فرد تعیین وقت شده است و […]

مدیر سرشناس مازندرانی تا پایان تابستان محاکمه می شود + جزییات

سرپرست مجتمع قضائی کارکنان دولت گفت: پرونده یکی از مدیران مطرح مازندرانی تعیین وقت شده است.

به گزارش مازنی خبر ، سید حمید رضا حسینی در خصوص آخرین وضعیت پرونده سردار محمد رویانیان رییس سابق ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت با اتهام تخلفات مالی افزود: پرونده این فرد تعیین وقت شده است و تا پایان تابستان محاکمه می شود.

تبرئه و محکومیت تعدادی از کارشناسان

سرپرست مجتمع قضائی کارکنان دولت در خصوص آخرین وضعیت پرونده املاک نجومی هم، گفت: برای تعدادی از کارشناسان،مدیران و کارمندان پرونده هایی مفتوح شده بود ، در حال حاضر برای تعدادی از کارشناسان حکم اعم از محکومیت و برائت صادر شده است. تعدادی از پرونده ها هم در مرحله تعیین وقت هستند.

هنوز حکم مدیران شهرداری صادر نشده

وی افزود: فعلا برای مدیران شهرداری حکمی صادر نشده است.

این مسئول قضائی در رابطه با پرونده حقوق های نجومی، گفت: این پرونده همچنان مفتوح است.

حسینی در پاسخ به این سئوال که برای برخی از مدیران بانکی پرونده تشکیل شده است، آیا این پرونده ها به دادگاه کارکنان دولت ارسال می شود، گفت: تا کنون پرونده ای در این رابطه به ما ارجاع نشده است، چنانچه کیفر خواست صادر شود، طبق قانون ارجاع می شود.

 

تابناک