کد خبر: 4210تاریخ انتشار : ۹:۴۶:۲۷ - یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری مازندران: اصحاب رسانه در تغيير باورهای مردم و مسئولين نقش اساسی دارند

مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری مازندران گفت: اصحاب رسانه در حوزه فرهنگ‌سازي پدافند غيرعامل كه يكي از مهم ترين عوامل دفاعي محسوب می شود نقش بسزايي دارند. «حسین منفردی» در گفتگوی اختصاصی با «مازنی خبر» اظهار داشت : اصحاب رسانه در فرهنگ‌سازي و تغيير باورهای مردم و مسئولين نقش اساسي را ايفا مي‌كنند. وی ادامه […]

مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری مازندران گفت: اصحاب رسانه در حوزه فرهنگ‌سازي پدافند غيرعامل كه يكي از مهم ترين عوامل دفاعي محسوب می شود نقش بسزايي دارند.

«حسین منفردی» در گفتگوی اختصاصی با «مازنی خبر» اظهار داشت : اصحاب رسانه در فرهنگ‌سازي و تغيير باورهای مردم و مسئولين نقش اساسي را ايفا مي‌كنند.

وی ادامه داد:بايد اين جمله را كه «ما مي‌توانيم در مقابل تهديدات دشمن و كاهش آسيب‌پذيري‌ها اقدام موثر انجام دهيم» در باور مردم بگنجانيم.

منفردی تصریح کرد: يكي از اهداف مهم دشمن در عمليات روحي و رواني، القا «نمي‌توانيم» است لذا بايد با استفاده از رسانه‌ها اين «توطئه» و القای نادرست را خنثي كنيم.

مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری مازندران افزود: رسانه‌ها بايد با بيان توانمندي‌ها و كارهاي انجام شده و همچنين نقد منصفانه گام موثري را در خنثی کردن توطئه های دشمنان بردارند.

منفردی تصریح کرد: رسانه ها با آن نقش و نفوذی كه در بين اقشار مختلف جامعه دارند، می توانند در كنار اداره كل پدافند غيرعامل باشند تا بهتر از گذشته منويات و تاكيدات مقام معظم رهبري در اين حوزه اجرائی شود.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D9%81%D8%B1%D8%AF%DB%8C.jpg

 1. بابایی گفت:

  نامه یک کارگر به دادستان مرکز مازندران/ احسنت بر سفره پاک کشاورز مازندرانی
  علی بابایی کارنامی در نامه ای به دادستان مرکز مازندران از ساده زیستی و ترویج فرهنگ کار، تلاش و کارگری این مدیر تقدیر کرد.
  محضر مبارک جناب آقای سیدیونس حسینی عالمی
  باسلام
  احتراما” به استحضار می رساند پیرو مشاهده تصویری از جنابعالی در حال برداشت محصول شالی در مزرعه بودم که لازم دانستم اولا به شما خسته نباشید عرض نمایم ثانیا تاکید امثال مثل جنابعالی که نماد ساده زیستی و ترویج فرهنگ کار و تلاش و کارگری و تبعیین اقتصاد مقاومتی آن هم در سالی که مقام معظم رهبری تاکید بر حمایت از کالای ایرانی فرمودند می باشد.
  احسنت به قداست و نیت جنابعالی، احسنت بر سفره پاک کشاورز مازندرانی که حقیقتا” سفره های پاک هست که ما را به سر منزل مقصود می رساند نه سفره های منتصب به فساد و رانت خواری.. که در این راستا امیدوارم همه مدیران اجرایی و سیاسی استان بدون ریا دست به چنین اقدام مثبت و اثرگذاری بزنند تا شاهد رشد و شکوفاهی کشور عزیز ایران باشیم
  ارادتمند شما یکی از کارگران کشور
  علی بابایی کارنامی ۲۸ مردادماه ۹۷