کد خبر: 4227تاریخ انتشار : ۱۳:۰۱:۴۸ - یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

مدیرعامل آبفار مازندران: خبرنگاری بیش از آن که شغل باشد کنکاش دل است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستائی مازندران گفت : خبرنگاران به خوبی می دانند که آن شخصی که آگاه‏تر است در قبال ملت و کشور مسئول‏تر است. به گزارش مازنی خبر ، «مهندس مجید عبداللهی» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، اظهار داشت: مسئولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی ‏آفریند،  بلکه راه رسیدن به […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستائی مازندران گفت : خبرنگاران به خوبی می دانند که آن شخصی که آگاه‏تر است در قبال ملت و کشور مسئول‏تر است.

به گزارش مازنی خبر ، «مهندس مجید عبداللهی» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، اظهار داشت: مسئولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی ‏آفریند،  بلکه راه رسیدن به کمال را در حرفه مقدس خبرنگاری هموار و هموارتر می‏سازد.

وی تصریح کرد: در روزگاری که هر دستی از هر آستینی برای ترسیم واژه‌ای در سپهر رسانه‌ای جهان به هوای حمایت از منفعت شخصی یا منافع صاحبان قدرت بیرون می‌آید، بر آن قلمی که ترجمان حریت و آزادگی است باید بوسه زد و واژگانی را که در دفاع از شرف حق و عدل به صف می‌ایستند، در آغوش کشید.

مهندس عبداللهی ادامه داد: خبرنگاری بیش از آن که شغل باشد کنکاش دل است، هیچ حرفه‌ای به میزان خبرنگاری آغشته به هوشمندی، جسارت و آگاهی نیست و این قشر از جان، روح و قلب خویش را برای اعتلاء و توسعه این مرز و بوم مایه می‌گذارند.

*** دفتر مرکزی گروه خبری تکرار شامل نشریه سراسری تکرار ، مجله گردشگری بریم سفر ، مجله فرهنگی اجتماعی ندای مازندران و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مازنی خبر در شهرستان قائم شهر واقع شده است.