کد خبر: 4305تاریخ انتشار : ۹:۵۶:۴۳ - جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷

تصاویر/ اولین برد نساجی در تاریخ لیگ برتر فوتبال

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : تیم فوتبال نساجی مازندران در ادامه رقابت‌های لیگ برتر کشور، توانست با نتیجه ۱ بر ۰ تیم نفت مسجد سلیمان را شکست دهد. به گزارش مازنی خبر ، دو تیم نساجی مازندران و نفت مسجد سلیمان از هفته پنجم لیگ برتر ایران در استادیوم شهید وطنی قائم شهر، […]

تصاویر/ اولین برد نساجی در تاریخ لیگ برتر فوتبال

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : تیم فوتبال نساجی مازندران در ادامه رقابت‌های لیگ برتر کشور، توانست با نتیجه ۱ بر ۰ تیم نفت مسجد سلیمان را شکست دهد.

به گزارش مازنی خبر ، دو تیم نساجی مازندران و نفت مسجد سلیمان از هفته پنجم لیگ برتر ایران در استادیوم شهید وطنی قائم شهر، به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه ۱ بر صفر به سود نساجی مازندران به پایان رسید. تک گل نساجی را علی اصغر عاشوری به ثمر رساند.

حدود ۱۲ هزار نفر اولین برد نساجی در تاریخ لیگ برتر را از نزدیک تماشا کردند.

قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی بود.

جواد نکونام سرمربی تیم نساجی بعد از برد تیمش رو در روی خبرنگاران قرار گرفت و گفت:

همه دیدند که تمام تیم زحمت کشید و بازیکنان خوب بازی کردند و بازیکنان جدید هم بهترین عملکرد را داشتند. خیلی سخت است که جا بیفتند، اما واقعا نشان دادند که فوتبال بلد هستند و احتیاج به زمان دارند.

وی اضافه کرد: صلاح دیدیم که امروز فرد دیگری دروازه‌بان ما باشد. قبلاً هم گفتم در تیم ما هرکسی که خوب تمرین کند بازی می‌کند، فرقی هم ندارد چه کسی باشد. امیر هم دروازه‌بان ما وقتی خوب کار کرده طبیعتاً جایگاهش تثبیت می شود، او قبلاً گلر سوم ما بود و حالا اول شده است، تا زمانی هم که خوب باشد بازی می‌کند، او نشان داده که به دنبال پیشرفت است.

سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر در مورد تعطیلی مسابقات لیگ عنوان کرد: به هر حال یکسری مسابقات باشگاهی و فیفا دی وجود دارد، این تعطیلی‌ها می‌تواند به همه تیم‌ها کمک کند، شاید زیاد باشد اما قطعاً به تیم خود ما کمک خواهد کرد.

نکونام در مورد روند بازی تصریح کرد: باید به تیمم تبریک بگویم، پرسپولیس در آزادی به اندازه ما مقابل نفت موقعیت نداشت، آنها بسته بازی می‌کردند اما ما هم موقعیت‌های زیادی داشتیم، نیمه اول می‌توانستیم ۲ گل بزنیم، بعد از اینکه به گل هم رسیدیم توپ و میدان در اختیار ما بود.

وی ادامه داد: یک پنالتی هم صاحب شدیم اما به گل تبدیل نشد که اگر این اتفاق می‌افتاد بازی دیگر تمام می‌شد اما بعد از از دست رفتن پنالتی یک مقدار شرایط روحی و روانی بچه‌ها افت کرد، مطمئناً اگر در یک بازی خوب نباشید حریف به شما رحم نخواهد کرد و باید خوب بازی کنیم.  هوادار از تیم گل و پیروزی می خواهد و از همه چیز مهمتر است. بازیکن به تنهایی برای من اصلاً مهم نیست بلکه یک تیم است که مهم می‌شود.

نکونام تأکید کرد: تیم ما هم واقعاً امروز خوب بازی کرد، مطمئن باشید بهتر هم می‌شویم، ما باید یاد بگیریم وقتی می‌توانیم راحت به پیروزی برسیم نباید بازی را سخت کنیم. با اینکه نفتی‌ها ۱۰ نفره دفاع می‌کردند اما موقعیت زیادی داشتیم و با ۲-۳ گل می‌توانستیم بزنیم.

سرمربی نساجی قائمشهر در مورد عملکرد گولیسیانی اظهار کرد: از او شناخت داشتیم و امروز هم با توجه به شرایط تیم از او در دفاع استفاده کردیم. باید بازیکن هرجایی که تیم نیاز دارد بازی کند، حتی اگر به یک دفاع در درون دروازه نیاز داشته باشیم.

وی در مورد ضربه چیپ پنالتی توسط محمد عباس‌زاده گفت: این موضوع اشتباه فردی بود و مطمئن باشید این موضوع دیگر در تیم ما تکرار نمی‌شود. به هواداران قول می‌دهیم.

نکونام در مورد وضعیت داوری عنوان کرد: امروز فغانی داور بود و صحبت کردن در مورد او اصلاً درست نیست. او داور بین‌المللی و جهانی است. اگر داوران مسابقات قبلی هم دقت لازم را داشتند حداقل ما الان جزء ۵-۶ تیم اول بودیم، امیدوارم دیگر این اشتباهات تکرار نشود.

 

*** همچنین عبدالله ویسی سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان نیز در نشست خبری بعد از دیدار مقابل نساجی گفت: از نتیجه بازی ناراحت هستم ولی خوشحالم که مردم خوب قائم‌شهر با خوشحالی به خانه‌هایشان می‌روند؛ این شادی و شور را به خانه می‌برند و این برد را به آنها تبریک می‌گویم.

 

او با بیان اینکه بازی بسیار سختی بود و چیزی برای گفتن نداشتیم، اظهار کرد: فشار زیادی در این دیدار متحمل شدیم؛ پس از گلی که دریافت کردیم، تیم ما به خودش آمد و فشار زیادی وارد کردیم و نبض بازی را در دست گرفتیم ولی متاسفانه نتوانستیم خلق موقعیت کنیم یا به گل برسیم.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: دو نیمه متفاوت شاهد بودیم که تا قبل از گل، نساجی سوار بر بازی و بعد از آن ما مالکیت توپ را در اختیار داشتیم، اما در نهایت ما بازنده شدیم و به تیم خوب نساجی تبریک می‌گویم.

 

ویسی به روند ناکامی گلزنی تیمش اشاره کرد و افزود: پنج بازی گل نزدیم، باید این نقص را رفع کرده و یک مهاجم حرفه‌ای به تیم اضافه کنیم.

 

او یادآور شد: تماشاگران نساجی آنقدر خوب بودند که دوست داشتم بازی ادامه داشته باشد؛ تا لحظه آخر شادی آنها در ورزشگاه بودم، بسیار مودب هستند و امیدوارم با این اوضاع و احوال خراب در برخی ورزشگاه‌ها، این استادیوم و تماشاگران برای دیگران درس عبرت شود تا تیم‌ها را تشویق کنند و همه جدا از نتیجه بازی، خوشحال به ورزشگاه بیایند و بروند؛ درود بر شرف تک تک تماشاگران قائم‌شهری.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان تاکید کرد: وقتی گل خوردیم، شرایط تیم ما بهتر شد و به زمین حریف رفتیم ولی قبل از آن در نیمه زمین خودمان دفاع می‌کردیم و روی ضد حملات برنامه داشتیم که شکل نگرفت.