کد خبر: 4325تاریخ انتشار : ۱۵:۰۵:۵۱ - جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷

بی‌توجه‌ای مدیرعامل شرکت گاز مازندران به ابلاغیه وزیر نفت! + مستندات

اختصاصی مازنی خبر : یک منبع موثق و از اعضای ارشد ستاد انتخاباتی دکتر روحانی ، با ارسال مدارکی به «مازنی خبر» از بی توجه ای مدیرعامل شرکت گاز مازندران به ابلاغیه وزیر نفت در راستای صرفه جوئی منابع مالی خبر داده است. به گزارش مازنی خبر ، بیژن نامدار زنگنه ، در راستای اجرای […]

بی‌توجه‌ای مدیرعامل شرکت گاز مازندران به ابلاغیه وزیر نفت! + مستندات

اختصاصی مازنی خبر : یک منبع موثق و از اعضای ارشد ستاد انتخاباتی دکتر روحانی ، با ارسال مدارکی به «مازنی خبر» از بی توجه ای مدیرعامل شرکت گاز مازندران به ابلاغیه وزیر نفت در راستای صرفه جوئی منابع مالی خبر داده است.

به گزارش مازنی خبر ، بیژن نامدار زنگنه ، در راستای اجرای سیاست های دولت برای صرفه جوئی و کاهش هزینه ها ، ابلاغیه ای به تاریخ ۲ مرداد ۹۷ ، به تمامی شرکت های اصلی و فرعی تابعه وزارت نفت ، موسسات و واحدهای مستقل ستادی و صندوق های بازنشستگی صادر کرد.

وزیر نفت در این نامه آورده است : هزینه کرد برای خرید اقلامی برای پذیرایی در جلسات مانند میوه ، آجیل ، انواع شیرینی ، شکلات ، آبمیوه و نظایر آن به هر عنوان ممنوع می باشد. همچنین زنگنه تاکید کرد: هرگونه پرداخت از منابع شرکت برای خرید گل و تهیه بسته های هدیه ممنوع می باشد. در بند ۳ این ابلاغیه آمده است: هر نوع هزینه کرد برای همایش ها ، سمینارها ، کنفرانس ها ، نمایشگاه ها ، جوایز تعالی و عناوین مشابه ممنوع است .

نامه وزیر در صورتی در تاریخ ۲ مرداد ۹۷ به سازمان های تابعه ابلاغ شده است که شرکت گاز مازندران در تاریخ ۱۵ مرداد ۹۷ در یکی از هتل های استان ، اقدام به برگزاری همایش طب کار و بیماری های شغلی کرده است و طبق فاکتور ارسالی محل برگزاری همایش ، مبلغ ۱۹۵۹۱۳۰۱۶ ریال یعنی حدود بیست میلیون تومان فقط در همان محل هزینه شده است. نامه هماهنگی از سوی مدیرعامل شرکت گاز ، ۸ مرداد ۹۷ یعنی ۶ روز بعد از بخشنامه وزارتخانه ، به هتل میزبان ارسال شده بود.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/photo_2018-08-18_12-10-42.jpg

 

خبر مربوطه در سایت شرکت گاز مازندران

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/Capture-1.jpg

همچنین تخلفات دیگری نیز بر اساس ابلاغیه وزیر نفت انجام شده است که بنا به درخواست ارسال کننده مدارک ، فعلاً از انتشار آنها خودداری شده و مستندات تنها در اختیار وزارت نفت و نهادهای نظارتی قرار داده خواهد شد.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که ، در نامه وزیر آمده است ، در صورت اثبات تخلف ، مدیرعامل شرکت متخلف و دیگر مسئولات مرتبط با تخلف بلافاصله عزل ، از خدمت معلق و به هیات تخلفات معرفی خواهند شد.

اکنون باید منتظر بمانیم و واکنش وزارت نفت را در برابر این موضوع مشاهده کنیم.

آیا زنگنه بر روی ابلاغیه خودش ، تاکید خواهد داشت یا خیر !؟

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/photo_2018-08-24_13-49-36.jpg

  1. ناشناس گفت:

    بابا همه دروغه کی عمل میکنه….در ضمن پست بالاتر میگیرند

  2. کارگر گاز گفت:

    سلام آقای مازنی خبر این که کوچیکشه. ما کارگر حقوق مارا کم یا دیر میدن خرج همایش میکنند

  3. ناشناس گفت:

    سلام لطفا از این دست خبرها از دیگر نهاد ها به سمع و نطر مردم برسونید تا خدای نکرده این تصور که هدف تخریب یک شخص خاص باشه پیش نیاد