کد خبر: 4400تاریخ انتشار : ۹:۵۲:۰۳ - دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷

احمدی لاشکی : افزایش مصرف مواد مخدر در بین دانش آموزان و دانشجویان

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای از افزایش مصرف مواد مخدر در بین دانش آموزان و دانشجویان خبر داد و گفت: مبحث وضعیت ناهنجاری‌ها اعم از مصرف مواد مخدر در مدارس و دانشگاه‌ها در دستور کار کمیسیون قرار داشت و قرار شد راهکارهایی برای کاهش این معضل اندیشیده شود. به گزارش مازنی خبر […]

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای از افزایش مصرف مواد مخدر در بین دانش آموزان و دانشجویان خبر داد و گفت: مبحث وضعیت ناهنجاری‌ها اعم از مصرف مواد مخدر در مدارس و دانشگاه‌ها در دستور کار کمیسیون قرار داشت و قرار شد راهکارهایی برای کاهش این معضل اندیشیده شود.

به گزارش مازنی خبر ، قاسم احمدی‌لاشکی در گفت‌وگویی در تشریح جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در کمیسیون مبحث وضعیت ناهنجاری‌ها اعم از مصرف مواد مخدر در مدارس و دانشگاه‌ها در دستور کار قرار داشت.

او ادامه داد: مسئولان وزارت کشور، نیروی انتظامی، معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداتشت، درمان و آموزش پزشکی از جمله میهمانان جلسه امروز کمیسیون بودند و توضیحاتی درباره موضوعات مطرح شده ارائه دادند و اعضای کمیسیون جهت معرفی به صحن علنی مجلس برای ایفای نقش ناظر در شورای عالی آموزش و پرورش و شورای سنجش و پذیرش انتخاب شدند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از شیوع مصرف مواد مخدر در میان دانشجویان و دانش آموزان خاطرنشان کرد: متأسفانه طبق گزارش‌های ارائه شده روند شیوع مصرف مواد مخدر در بین دانش آموزان و دانشجویان رو به رشد است و قرار شد راهکارهایی برای کاهش این معضل اندیشیده شود.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1393/09/10/139309101516523624196444.jpg