کد خبر: 4408تاریخ انتشار : ۱۰:۰۲:۱۱ - دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷

فرماندار محمودآباد: ظرفیت های نیروی انسانی در سازمان ها دیده شود

فرماندار محمودآباد گفت: توجه مدیران به ظرفیت های نیروی انسانی در هر سازمان باعث توسعه آن نهاد خواهد شد. به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در مراسم آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی، اظهار کرد: نیروی انسانی و کارمندان ادارات با شرایط موجود اقدامات […]

فرماندار محمودآباد گفت: توجه مدیران به ظرفیت های نیروی انسانی در هر سازمان باعث توسعه آن نهاد خواهد شد.

به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در مراسم آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی، اظهار کرد: نیروی انسانی و کارمندان ادارات با شرایط موجود اقدامات لازم را اجرایی کرده و برای ترغیب کارمندان به تلاش بیشتر و بهتر از کارمندان نمونه شهرستان تجلیل به عمل می آید.

وی تصریح کرد: امروزه در دنیا، نیروی های انسانی فقط به عنوان نیروی کار دیده نشده و نگاه مدیران فقط نیروی کار نیست؛ توجه نیروی انسانی نهاد ها باعث توسعه کاری آن سازمان خواهد شد.

فرماندار محمودآباد با بیان این که قابلیت و عملکرد های نیروی انسانی در ادارات شهرستان باید دیده شود، گفت: توجه به سرمایه انسانی تاثیرات شگرفی در سازمان ها خواهد گذاشت و استفاده از این ظرفیت ها باعث پیشرفت نهاد های اداری می شود.

یوسف با تاکید بر این که سرمایه انسانی موتور محرک هر سازمان است، خاطر نشان کرد: آموزش کارکنان نهاد ها از لوازمی بوده که باید به آن در استفاده از نیروی انسانی توجه داشت؛ آموزش باید به روز و از قافله تکنولوژی عقب نباشد؛ با در نظر گرفتن آموزش صحیح نیروی انسانی و کارمندان باعث رشد آن نهاد یا سازمان خواهند شد.

وی یاد آور شد: به روز و نو شدن اطلاعات می تواند به سازمان ها کمک شایسته ای کند؛ نیروی انسانی ادارات باید با تکنولوژی و اطلاعات روز آموزش دیده شوند.

فرماندار محمودآباد گفت: پرورش نیروی انسانی و انسان هایی که عاشق مردم سرزمین خود و دلبسته کار خود باشند؛ خلاقیت در کاربه وجود آورده و در پیشبرد اهداف نهاد موثر خواهد بود؛ علاقه به کار، توجه به ارباب رجوع و پیشرفت در کار را برای کارمندان به وجود می آورد و در این صورت نهاد ها به تعالی سازمانی خواهند رسید.

یوسف پور در ادامه بیان کرد: مقام معظم رهبری در تمامی سخنان خود از امید صحبت می کند و اگر امید به کار نباشد؛ قطعا موفقیت به وجود نمی آید؛ امید سرگردانی و ناامیدی را حذف می کند؛ ملتی که آرزو و هدف دارد؛ فقر و ناامیدی به سراغش نمی آید.

وی افزود: کارمندان فعال در هر سازمان می تواند اثر گذار در آن نهاد باشند و باید امید وارانه به سمت توسعه کشور پیش بروند؛ افق بلند همراه با امید باعث پیشرفت و رشد سازمان های ما از نهاد کوچک تا در سطح کشور خواهد شد.

فرماندار محمودآباد تصریح کرد: کسی که تخصص و تعهد دارد به دنبال پیشرفت سازمان خود و بدون حاشیه کار می کند؛ در دولت تدبیر و امید با تلاش بیشتر کارمندان به موفقیت های خوبی دست یافته، در بحث بسته رونق تولید، کسب رتبه های برتر و پروژه های عمرانی با وجود کم بودن تسهیلات به نتایج خوبی در شهرستان دست یافته ایم.

https://static3.ilna.ir/thumbnail/Botfg2eBUCuN/zD2ly951Lbe1X4vBXmeYxnwvBKd2o-upCBoRpuXWWQ3xVYIwBtE8SJc5CgG8w1SR1HhaeHPcWe7Z4QQxwQ5aCQuC6bW65Yo2vzNA1A_oYcME-xuDHnCGIC-kHgCp4We0YaGS4Kl4hQyCKlL5SndO1w96qHB4I0VpXuOejRjZDSys4NdjIqNZJEQ6csj1vAj0lEqC5AukTPk,/445730834_312390.jpg

 

ایلنا