کد خبر: 4463تاریخ انتشار : ۱۲:۴۹:۳۰ - سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷

نماینده مجلس خبرگان رهبری: برخی در داخل، پیاده نظام دشمن شده اند

نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که متأسفانه برخی در داخل پیاده نظام دشمن شده اند، گفت: کسانی که با گران فروشی در بازار اقتصادی کشور اخلال ایجاد می کنند همان کسانی هستند که آب به آسیاب دشمن می ریزند. به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی، نماینده مردم مازندران در […]

نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که متأسفانه برخی در داخل پیاده نظام دشمن شده اند، گفت: کسانی که با گران فروشی در بازار اقتصادی کشور اخلال ایجاد می کنند همان کسانی هستند که آب به آسیاب دشمن می ریزند.

به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در دیدار جمعی از مسؤولان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت بر ضرورت الگو گیری مسؤولان از سیره عملی این دو شهید بزرگ انقلاب اسلامی تأکید کرد.

وی در ادامه سخنان خود با بیان این که شهیدان رجایی و باهنر در اوج ساده زیستی، همراه و در کنار مردم بودند، افزود: همه دغدغه این دو شخصیت بزرگ انقلاب خدمت صادقانه و بی منت به مردم بود.

آیت الله معلمی با اشاره به این که شهیدان رجایی و باهنر به عنوان دو اسوه و یار امام و انقلاب بودند، بیان داشت: حرکت در سیره و روش این شهیدان کلیدی راهبردی برای همه دولتمردان به منظور احیای حق محرومان، عدالت و خدمت رسانی صادقانه در جامعه است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری از شهیدان رجایی و باهنر به عنوان نماد خدمت صادقانه و کار شبانه‌روزی در جامعه اسلامی یاد کرد و گفت: این دو شهید بزرگوار با سرلوحه قرار دادن اخلاص در عمل نام خود را برای همیشه در زمره خادمان بی ادعای این سرزمین جاودانه کردند.

وی، خدمت رسانی را مهم ترین رسالت مدیران در جامعه اسلامی عنوان کرد و با بیان این که در نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیران باید در خدمت مردم باشند، خاطرنشان کرد: مدیر در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نباید دغدغه ای جز خدمت به مردم داشته باشند.

آیت الله معلمی با بیان این که هفته دولت امسال با ایام دهه ولایت و امامت متقارن شده است، تصریح کرد: بعد از شهادت شهیدان رجایی و باهنر بدون مصوبه قانونی و دستور امام خمینی(ره) به‌صورت خودجوش تکریم از دولتمردان با هر گرایشی هرساله جا افتاد و گرامی داشته می‌شود که این به اخلاص، تلاش و ساده‌زیستی دولتمردان شهید برمی‌گردد.

وی با بیان این که شهیدان رجایی و باهنر برای همه جناح‌های سیاسی نظام الگو و سرمشق هستند، تصریح کرد: امام راحل تأکید داشتند که در این هفته از فرصت استفاده کرده و خدمات انجام شده در طول سال به مردم ارائه شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که ارائه دستاوردهای دولت به‌عنوان هنرنمایی فردی نیست بلکه باید به‌عنوان هنر نظام و انقلاب به مردم نشان داده شود، خاطرنشان کرد: باید خدمات و اقدامات ارزشمند نظام در دهه های اخیر به طور شفاف و دقیق برای مردم بازگو شود.

آیت الله معلمی بر ضرورت ارتباط نزدیک تر مسؤولان با مردم تأکید کرد و گفت: هر چه تعامل و ارتباط مردم با مسؤولان بیشتر باشد به طور حتم میزان اعتماد و اطمینان مردم نیز به مدیران و دولتمردان افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که امروز دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف در کشورمان است، خاطرنشان کرد: همه باید مراقب باشند با اقدامات و اظهارات خود دشمن را شاد نکنند.

امام جمعه قائمشهر با اشاره به این که متأسفانه برخی ها در داخل پیاده نظام دشمن شده اند، تصریح کرد: کسانی که با گران فروشی در بازار اقتصادی کشور اخلال ایجاد می کنند همان کسانی هستند که آب به آسیاب دشمن می ریزند.

وی با بیان این که دشمنی استکبار جهانی با اصل انقلاب است و برای آنها اصلاح طلب و اصولگرا فرقی ندارد، تصریح کرد: دشمن ماهیت نظام را برای خود مزاحم می‌داند چراکه می‌خواهد بر ملت‌ها سلطه داشته باشد و ماهیت این نظام هم مقابله با سلطه بوده است.

آیت الله معلمی با اشاره به این که دشمن در کمین نشسته است و باید هوشیار باشیم، بیان داشت: متأسفانه گاهی گرفتار غفلت و فریب دشمن می‌شویم، اما هر گاه که متوجه شدیم دشمن فعال است و برای آسیب‌زدن به دنبال نقاط آسیب‌پذیر ما است تا از آن راه نفوذ کند، آن را ناکام کرده‌ایم.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که امروز دشمن یک جنگ اقتصادی علیه ملت ما را آغاز کرده است، خاطرنشان کرد: تلاش آنها این است از راه اقتصادی به مردم ما شبیخون بزند و کشور را در فشار اقتصادی قرار دهند.

وی ادامه داد: دشمن با فشارهای اقتصادی در تلاش است معیشت مردم را سخت کند و با این کار پشتوانه مردمی نظام را با مشکل روبرو کند و این طراحی دشمن است چرا که اصل پیروزی انقلاب با پشتوانه حضور مردم استوار است.

http://media.rasanews.ir/Original/1396/09/14/IMG00351919.jpg