کد خبر: 4662تاریخ انتشار : ۱۳:۱۶:۵۰ - چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

نیکزاد: مهم ترین هدف پروژه مهر رشد کیفی فرایند تعلیم و تربیت در مدارس است

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد:مهم ترین هدف پروژه مهر رشد کیفی فرایند تعلیم و تربیت در مدارس است به گزارش مازنی خبر ؛ «عسکری نیکزاد» ضمن بازدید از مدرسه شاهد شهید جهانیان فریدونکنار درخصوص روند پروژه مهر، چگونگی محدوده بندی مدارس، هدایت تحصیلی وضعیت ثبت نام، نحوه آموزش و عملکرد مدرسه، تعداد دانش […]

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد:مهم ترین هدف پروژه مهر رشد کیفی فرایند تعلیم و تربیت در مدارس است

به گزارش مازنی خبر ؛ «عسکری نیکزاد» ضمن بازدید از مدرسه شاهد شهید جهانیان فریدونکنار درخصوص روند پروژه مهر، چگونگی محدوده بندی مدارس، هدایت تحصیلی وضعیت ثبت نام، نحوه آموزش و عملکرد مدرسه، تعداد دانش آموزان و ساماندهی نیروی انسانی با عوامل اجرایی به گفتگو پرداخت.

وی اظهارکرد: پروژه مهر فرآیند برنامه‌ریزی و مدیریت فعالیت‌های آموزش و پرورش به منظور ارتقای کمی و کیفی عملکرد نیروی انسانی، بهینه‌سازی فضاهای آموزشی و تمهید مقدمات لازم برای بازگشایی پرشور مدارس است که لازم است همه دستگاه‌های اجرایی در این زمینه مشارکت کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: امیدواریم با تلاش همکاران و دستگاه‌های اجرایی مربوط در سال تحصیلی جاری شاهد سال تحصیلی بانشاط و متفاوتی در استان باشیم.

نیکزاد به ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: مشارکت نهادها و مردم در آموزش و پرورش می‌تواند این نهاد مقدس را یاری کند، زیرا آموزش و پرورش متعلق به همگان است و پیشرفت و تعالی آن نیز باعث پیشرفت و تعالی جامعه می‌شود.

وی افزود: مهم ترین هدف پروژه مهر رشد کیفی فرایند تعلیم و تربیت در مدارس است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی های انجام شده در قالب پروژه مهر، مهری پرنشاط در سال تحصیلی جدید در ابعاد آموزشی و پرورشی برای آینده سازان این مرز و بوم رقم خواهد خورد.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/photo_2018-08-07_06-29-47.jpg