کد خبر: 4780تاریخ انتشار : ۲۰:۴۳:۳۸ - یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷

انتشار اولین عکس از جسد دختر تهرانی / پارتی مستانه در ساحل تاریک بابلسر

جسد دختر ۱۷ ساله تهرانی که ساعت ۳ بامداد یکشنبه در ساحل پارکینگ ۴ بابلسر غرق شده بود، پیدا شد. به گزارش مازنی خبر ، علی روستایی آهنگر رییس جمعیت هلال‌احمر بابلسر و رییس کمیته پیشگیری از حوادث و تلفات انسانی دریای بابلسر گفت: ساعت ۰۳:۱۰ بامداد یکشنبه گزارشی از یک غریق دریافت کردیم و […]

انتشار اولین عکس از جسد دختر تهرانی / پارتی مستانه در ساحل تاریک بابلسر

جسد دختر ۱۷ ساله تهرانی که ساعت ۳ بامداد یکشنبه در ساحل پارکینگ ۴ بابلسر غرق شده بود، پیدا شد.

به گزارش مازنی خبر ، علی روستایی آهنگر رییس جمعیت هلال‌احمر بابلسر و رییس کمیته پیشگیری از حوادث و تلفات انسانی دریای بابلسر گفت: ساعت ۰۳:۱۰ بامداد یکشنبه گزارشی از یک غریق دریافت کردیم و مسئولین ارزیابی را اعزام کردیم.

وی تصریح کرد: دو پسر و یک دختر ۲۲ ساله به عنوان همراه غریق در صحنه حاضر بودند. وضعیت افراد حاضر در صحنه غیرعادی بود و برخوردها و رفتارهای‌شان حاکی از مستی بود.

وی افزود: یکی از این افراد را برای بازجویی در خصوص نحوه رخداد این حادثه تحویل کلانتری دادیم و یک دختر و یک پسر دیگر فرار کردند. علت مرگ دختر ۱۷ ساله مورد نظر، مشخص نیست. جسد این دختر برای بررسی علت مرگ در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت.

https://static2.rokna.net/thumbnail/1Ga6o3bPbbuG/UtjBuyEcFlueNU9K4hSyNpjnE2iEQPvRQ-_dxw0RVwm0qukoI27-JV2XP73Xc1uGeDRyE0w8KroWzW-qqnnRxcCiRAnnUtMgo9oZXp5-8ObkfO1wJVeSUFQCibIcLQxMhJqVyl6FovVnWikCV82Jht8QFhGckBo9/photo_2018-09-09_11-33-50.jpg