کد خبر: 4799تاریخ انتشار : ۸:۳۴:۰۲ - دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

فرماندار ساری: اقتصاد و درآمدزایی روستاییان در اولویت برنامه‌های باشد

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به ظرفیت گردشگری روستای چورت در بخش چهاردانگه، تصریح کرد: دهیاری‌ و بخشداری‌ به دنبال جذب سرمایه‌گذار در بخش گردشگری باشند زیرا شناسایی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در روستاها می‌تواند در اقتصاد روستا نقش پررنگ داشته و آن را شکوفا کند. ‎ به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی در بازدید […]

فرماندار ساری: اقتصاد و درآمدزایی روستاییان در اولویت برنامه‌های باشد

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به ظرفیت گردشگری روستای چورت در بخش چهاردانگه، تصریح کرد: دهیاری‌ و بخشداری‌ به دنبال جذب سرمایه‌گذار در بخش گردشگری باشند زیرا شناسایی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در روستاها می‌تواند در اقتصاد روستا نقش پررنگ داشته و آن را شکوفا کند. ‎

به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی در بازدید از روستای چورت بخش چهاردانگه ساری با بیان اینکه شناخت دقیق مسائل مربوط به روستاهای شهرستان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، گفت: ریشه مشکلات و مسائل عقب‌ماندگی مثل فقر گسترده، نابرابری در حال رشد، رشد سریع جمعیت و بیکاری فزاینده، در مناطق روستایی قرار دارد.

وی ایجاد چرخه اقتصادی روستا را مهم دانست و اظهار کرد: اقدامات بسیاری در جهت محرومیت‌زدایی انجام‌شده که به‌تنهایی کفایت نمی‌کند ازاین‌رو باید تلاش شود اقتصاد روستا و درآمدزایی هم در اولویت برنامه‌های باشد.

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به ظرفیت گردشگری روستای چورت در بخش چهاردانگه، تصریح کرد: دهیاری‌ و بخشداری‌ به دنبال جذب سرمایه‌گذار در بخش گردشگری باشند زیرا شناسایی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در روستاها می‌تواند در اقتصاد روستا نقش پررنگ داشته و آن را شکوفا کند.

رضایی با تأکید بر روحیه جهادی در انجام امور روستا، اذعان کرد: بعد از ۴ دهه از عمر انقلاب باید به دنبال عملی شدن وعده‌ها بود.