کد خبر: 4818تاریخ انتشار : 18:18:30 - دوشنبه 10 سپتامبر 2018

کشف انبار احتکار پوشک بچه در شهرستان نکا

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف انبار احتکار پوشک بچه به ارزش ۶۵۰ میلیون ریال در شهرستان نکا خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ ذبیح الله پهلوانی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در راستای توسعه و افزایش تعامل با اداره صنعت، معدن و تجارت با هدف مقابله جدی با […]

کشف انبار احتکار پوشک بچه در شهرستان نکا

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف انبار احتکار پوشک بچه به ارزش ۶۵۰ میلیون ریال در شهرستان نکا خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ ذبیح الله پهلوانی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در راستای توسعه و افزایش تعامل با اداره صنعت، معدن و تجارت با هدف مقابله جدی با اخلال گران اقتصادی و قاچاقچیان کالا و ارز، در پی کسب خبر مبنی بر فعالیت فردی ساکن شهرستان نکا در امر احتکار کالا، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی مشخص شد، این فرد ضمن احتکار، از عرضه و فروش انواع پوشک بچه در بازار امتناع می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: با شناسایی انبار دپوی کالا ماموران پلیس آگاهی شهرستان نکا با حضور نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت و هماهنگی قضائی از این انبار بازدید کردند که ۳ هزار و ۶۰۰ بسته انواع پوشک بچه با مارک‌های مختلف را کشف کنند.

سرهنگ پهلوانی ارزش این تعداد پوشک ۶۵۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرج قضائی شد.