کد خبر: 4821تاریخ انتشار : ۱۸:۳۱:۳۳ - دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

یوسف نژاد خبر داد: امضاکنندگان تقاضانامه استیضاح شریعتمداری به ۷۰ نفر رسیدند

عضو هیئت رییسه مجلس، از بررسی استیضاح وزیر صمت در کمیسیون صنایع در هفته نخست کاری مجلس پس از تعطیلات خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به اینکه پیش از تعطیلات مجلس استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت به هیئت رییسه مجلس […]

یوسف نژاد خبر داد: امضاکنندگان تقاضانامه استیضاح شریعتمداری به ۷۰ نفر رسیدند

عضو هیئت رییسه مجلس، از بررسی استیضاح وزیر صمت در کمیسیون صنایع در هفته نخست کاری مجلس پس از تعطیلات خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به اینکه پیش از تعطیلات مجلس استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت به هیئت رییسه مجلس تقدیم شده است، گفت: در همان زمان طرح استیضاح وزیر برای بررسی به کمیسیون صنایع و معادن ارجاع شد، اما با توجه به اینکه دستورکار کمیسیون‌ها چاپ شده بود و پس از چاپ موضوع استیضاح مطرح شد کمیسیون نمی‌توانست دستور را تغییر داده و استیضاح را بررسی کند.

حدود ۷۰ نماینده استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت را امضا کرده اند

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، افزود: پس از تعطیلات دو هفته‌ای مجلس یعنی ابتدای مهرماه طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در دستور کمیسیون صنایع و معادن قرار می‌گیرد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تعداد متقاضیان وزیر صمت، تصریح کرد: حدود ۷۰ نماینده استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت را امضا کرده اند که اگر ۱۰ نفر از نمایندگان بر نظر خود باقی بمانند در صحن علنی مجلس اعلام وصول می‌شود.

  1. ناشناس گفت:

    بار که بگندد، نمکش میزنن. وای به روزی که بگنند نمک. آقایان نماینده اگر برخی از شما اگرعادل بودید، طرح تشدید مفسدان اقتصادی را در مجلس مطرح می کردید نه اینکه نیمه کاره به تعطیلات برید. گذر پوست به دباغ خانه خواهد رسید و در سال آینده متوجه خواهیم شد که بخاطر رای آوردن دست به چه کارهایی نواهید زد!!!!