کد خبر: 4840تاریخ انتشار : ۱۰:۱۹:۰۷ - چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

مهمان منحرف به بچه دوست تهرانی اش هم رحم نکرد + عکس

مرد جوان که با همدستی برادر زنش دوستش را در خانه شان کشت و سپس جنازه وی را داخل ماشین به آتش کشید مدعی است قربانی پسر شش ساله اش را آزار داده بود. این ادعا در حالی مطرح شده است که پزشکی قانونی اظهار نظر درباره آزار پسر بچه را با گذشت یک سال […]

مهمان منحرف به بچه دوست تهرانی اش هم رحم نکرد + عکس

مرد جوان که با همدستی برادر زنش دوستش را در خانه شان کشت و سپس جنازه وی را داخل ماشین به آتش کشید مدعی است قربانی پسر شش ساله اش را آزار داده بود.

این ادعا در حالی مطرح شده است که پزشکی قانونی اظهار نظر درباره آزار پسر بچه را با گذشت یک سال از این ماجرا غیرممکن اعلام کرده است.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از رکنا، رسیدگی به این پرونده از تابستان سال ۹۶ به دنبال پیدا شدن جنازه سوخته یک مرد داخل خودرویی در شهر ری در دستور کار پلیس قرار گرفت .شواهد نشان می داد این مرد احتمالا در جای دیگر کشته و سپس جنازه اش به آتش کشیده شده است. جنازه سوخته با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل و تلاش برای افشای هویت وی آغاز شد.

پلیس با توجه به شماره پلاک خودرویی که جنازه داخل آن کشف شده بود دریافت این ماشین متعلق به مصطفی ۴۰ ساله است که خانواده اش مدعی بودند شب گذشته به خانه یکی از اقوامش به نام ایوب رفته بود. آنها به سردخانه پزشکی قانونی دعوت شده و پس از روبه رو شدن با جنازه سوخته آن را شناسایی کردند.

به این ترتیب تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد و ایوب به عنوان مظنون تحت بازجویی قرار گرفت. در حالی که همه شواهد نشان میداد مصطفی آن شب در خانه ایوب میهمان بوده است وی به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل با همدستی برادر زنش اعتراف کرد .

ایوب در تشریح جزئیات ماجرا گفت: مصطفی از اقوام دورمان بود .آن شب در خانه ما میهمان بود. آخر شب همسرم و پسر شش ساله ام در اتاق رفتند و خوابیدند و من و برادر زنم و مصطفی در پذیرایی به خواب رفتیم. نیمه شب بود که همسرم هراسان مرا بیدار کرد و گفت حال پسرمان بد است. او میگفت پسرمان دچار اسهال شده است. وقتی به اتاق خواب رفتم و لباس های پسرمان را از تنش بیرون آوردم متوجه شدم او مورد آزار قرار گرفته است. میدانستم مصطفی دست به چنین کاری زده است .به همین خاطر با همدستی برادر زنم او را خفه کردیم. سپس جنازه‌اش را سوار ماشین کردیم و به حاشیه شهر ری بردیم .ما آنجا جنازه را به آتش کشیدیم و داخل ماشین رها کردیم.

پلیس در ادامه بازجویی ها به تحقیق از همسر ایوب پرداخت .

زن جوان گفت: من و پسرم در اتاق خواب بودیم. نیمه شب پسرمبالای سرم ایستاد و در حالی که گریه میکردم مرا از خواب بیدار کرد.او می گفت حالش بد است .من فکر کردم دچار اسهال شده اما وقتی لباس هایش را درآوردم فهمیدم مورد آزار قرار گرفته است. من قبلاً درباره مصطفی حرف‌هایی شنیده بودم .چند نفر از اقواممان می گفتند مصطفی مرد بی اخلاقی است.وقتی همسر و برادرم در جریان قرار گرفتند در حالی که مصطفی خودش را به خواب زده بود بالای سرش رفتند و او را خفه کردند و جنازه را با خودشان بردند .

برادراین زن نیز مشارکت در قتل را گردن گرفت و گفت مصطفی به برادرزاده خردسالم تجاوز  کرده بود و مستحق مرگ بود.

با این اعترافات برای ایوب و برادر زنش به اتهام مشارکت در قتل و برای زن جوان به اتهام معاونت در قتل کیفرخواست صادر و پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

قضات دادگاه پس از بررسی پرونده پسر خردسال را که حالا ۷سال دارد به پزشکی قانونی معرفی کردند تا کارشناسان درباره اوضاع وی اظهار نظر کنند. اما کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند آثاری از تجاوز مشاهده نمی شود و با توجه به اینکه یک سال از این ماجرا گذشته است اظهار نظر در این باره آن ممکن نیست. در حالی که پزشکی قانونی نتوانسته بود گره این پرونده را باز کند پرونده به دادگاه کیفری فرستاده شد تا ایوب ،همسر و برادر زنش به زودی از خود دفاع کنند.

https://static1.rokna.net/thumbnail/vB8Ykd3MMbsJ/UtjBuyEcFlueNU9K4hSyNpjnE2iEQPvRQ-_dxw0RVwm0qukoI27-JV2XP73Xc1uGeDRyE0w8KroWzW-qqnnRxcCiRAnnUtMgo9oZXp5-8ObkfO1wJVeSUFQCibIcLQxMhJqVyl6FovVnWikCV82JhivaOiO32hOV/%D8%AA%D8%B2%DB%8C%DB%8C%D9%86%DB%8C.jpg