کد خبر: 4861تاریخ انتشار : ۱۶:۳۷:۴۹ - چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

پشت پرده فیلم مستهجن منتشر شده در کانال رسمی شورای شهر بابل! + عکس

مازنی خبر : در پی ماجرای رسوایی جنسی در شورای شهر بابل به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی آن را به شورای شهر بابل نسبت داده اند. در پیگیری های به عمل آمده مشخص شد که این فیلم مربوط به کشور عراق بوده و […]

پشت پرده فیلم مستهجن منتشر شده در کانال رسمی شورای شهر بابل! + عکس

مازنی خبر : در پی ماجرای رسوایی جنسی در شورای شهر بابل به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی آن را به شورای شهر بابل نسبت داده اند.

در پیگیری های به عمل آمده مشخص شد که این فیلم مربوط به کشور عراق بوده و هیچ گونه ارتباطی با ماجرای رسوایی جنسی در شورای شهر بابل ندارد.

نکته قابل توجه این است که عده ای هم با هدف تخریب امام جمعه این شهرستان با اهداف مشخص شده دست به چنین اقدامی زده اند اما با فاش شدن دروغ آن ها در این راه ناکام ماندند.

به نظر می رسد کانال تلگرامی شورای شهر بابل توسط افراد ناشناس هک شده است و این فیلم دراین کانال با نیت تشویش اذهان عمومی بارگذاری شده است.

پیگیری ها حاکی از آن است که زن عکاس که رقیه نام داشته و با اعضای شورای شهر بابل در ارتباط بود است این افراد را به آتلیه خود کشانده و با شش دوربین بصورت حرفه ای از ارتباط خود با آن ها فیلمبرداری کرده است و هیچ یک از اعضای شورا با این زن در محل کار خود هیچ گونه رابطه ای نداشته اند.

https://static1.rokna.net/servev2/dfczHIzjMBb8/Db2f077dXpA,/Untitled-1.jpg

 

رکنا