کد خبر: 4872تاریخ انتشار : ۹:۳۸:۳۶ - پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

سلیمی: نساجی بدشانسی آورد/ به احترام هواداران پرسپولیس پیگیر مطالباتم نشدم

قهرمان دسته فوق سنگین وزنه برداری المپیک ۲۰۱۲ گفت: نساجی مقابل پرسپولیس بدشانس بود و دست کم باید با نتیجه مساوی از زمین ببرون می آمد. به گزارش مازنی خبر ؛ بهداد سلیمی درباره شکست تیم محبوبش یعنی نساجی مازندران مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیس یکی از قدرت های فوتبال آسیا و تیمی است که برای […]

سلیمی: نساجی بدشانسی آورد/ به احترام هواداران پرسپولیس پیگیر مطالباتم نشدم

قهرمان دسته فوق سنگین وزنه برداری المپیک ۲۰۱۲ گفت: نساجی مقابل پرسپولیس بدشانس بود و دست کم باید با نتیجه مساوی از زمین ببرون می آمد.

به گزارش مازنی خبر ؛ بهداد سلیمی درباره شکست تیم محبوبش یعنی نساجی مازندران مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیس یکی از قدرت های فوتبال آسیا و تیمی است که برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا شانس دارد اما به نظرم نساجی هم بازی خوبی انجام داد و بدشانسی آورد.

او ادامه داد: نساجی می توانست دست کم با یک تساوی از زمین بیرون بیاید اما ایرادی ندارد چراکه بچه ها زحمت کشیده و بازی خوبی انجام دادند. به آنها خسته نباشید می گویم.

قهرمان دسته فوق سنگین وزنه برداری بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا درباره بحث مطالباتش از باشگاه پرسپولیس گفت: بخشی از مطالباتم باقی مانده بود اما به احترام هواداران پرسپولیس آن را پیگیری نکردم. به هر حال این موضوع برای من اهمیتی ندارد.