کد خبر: 4902تاریخ انتشار : ۱۲:۱۰:۲۴ - جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در مازندران برگزار شد

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان سپاهیان حضرت محمد (ص) ۲ با هدف تقویت انسجام ملی در شهرهای مازندران برگزار شد. به گزارش مازنی خبر ، سردار محمد حسین بابایی در همایش و رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد (ص) ۲ که در بوستان ولایت ساری برگزار شد به نقشه و توطئه های دشمنان برای مقابله […]

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در مازندران برگزار شد

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان سپاهیان حضرت محمد (ص) ۲ با هدف تقویت انسجام ملی در شهرهای مازندران برگزار شد.

به گزارش مازنی خبر ، سردار محمد حسین بابایی در همایش و رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد (ص) ۲ که در بوستان ولایت ساری برگزار شد به نقشه و توطئه های دشمنان برای مقابله با نظام مقدس اسلامی اشاره و اضافه کرد و گفت: به دلیل آنکه طراحی انقلاب اسلامی به دست امام زمان (عج) بود؛ نقشه های دشمنان نقش برآب شد.

وی با اشاره به تقدیم ۱۷ هزار شهید ترور در کشور، جنگ سیاسی، فتنه ۸۸، جنگ امنیتی و نهایتا جنگ اقتصادی علیه کشور اشاره کرد و گفت: هدف دشمن از طراحی نقشه اقتصادی دلزده کردن مردم از نظام و انقلاب اسلامی است.

وی افزود: دشمن با تجزیه سوریه، لبنان، عراق و ایران قصد دارد به اهداف خود را در منطقه عملیاتی کند و می خواهد پنج ایرانستان کوچک را ایجاد کند.

سردار بابایی با بیان اینکه انقلاب اسلامی متکی به مردم است افزود: شهدا و رزمندگان وقتی اشاره حضرت امام راحل را شنیدند، جانشان را فدا کرده اند و جانفشانی آنان سبب شد که هشت سال مقابل پیشرفته ترین تجهیزات ایستادگی کنیم.

فرمانده سپاه کربلا ادامه داد: ایستادگی و مقاومت کردن، نترسیدن و پای ارزش ها ماندن سبب شد تا برابر توطئه ها پیروز شویم و نقشه های دشمنان اثری نداشته باشد.

وی گفت: دشمنان فکر می کنند با گران کردن ارز و کالا و نخریدن نفت و تحریم های اقتصادی می تواند ملت ایران را شکست دهد و به اهدافش دست یابد اما باید بداند این آرزو و خواب تعبیر نخواهد شد.

سردار بابایی درباره رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج گفت: انگیزه بچه های دهه ۶۰ بسیار قوی تر از بچه های قبل از این دهه است و حضور گسترده و پرشورشان در رزمایش نشانه در صحنه بودن آنان است.

رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان مازندران در ۲۲ شهرستان استان مازندران برگزار شد.

https://media.mehrnews.com/d/2018/09/14/3/2896035.jpg

مهر