کد خبر: 4960تاریخ انتشار : ۱۹:۴۶:۱۷ - یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷

آیا استاندار مازندران بازنشسته است؟ یک منبع موثق در گفتگو با «مازنی خبر»: اسلامی به کارش ادامه خواهد داد

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : با تائید قانون بازنشستگی توسط شورای نگهبان ، وزیر کشور از خداحافظی تعدادی از استانداران در سطح کشور سخن گفت. به گزارش مازنی خبر ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز یکشنبه ۲۵ شهریورماه در حاشیه همایش استانداران سراسر کشور اظهار داشت: ما منتظر بودیم قانون جدید منع […]

آیا استاندار مازندران بازنشسته است؟ یک منبع موثق در گفتگو با «مازنی خبر»: اسلامی به کارش ادامه خواهد داد

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : با تائید قانون بازنشستگی توسط شورای نگهبان ، وزیر کشور از خداحافظی تعدادی از استانداران در سطح کشور سخن گفت.

به گزارش مازنی خبر ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز یکشنبه ۲۵ شهریورماه در حاشیه همایش استانداران سراسر کشور اظهار داشت: ما منتظر بودیم قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان به ما ابلاغ شود اکنون تعدادی از استانداران هستند که باید جابه‌جا شوند که در این جا به جایی جایگزینى استانداران بسیار مهم است.

اما از زمانیکه بحث بازنشستگی مدیران دولتی به میان آمده ، شایعات مختلفی در مورد محمد اسلامی استاندار مازندران به گوش رسیده است.

روزی نبوده که تعدادی از رسانه ها از بازنشستگی قطعی استاندار مازندران خبری منتشر نکرده باشند و در تقابل آنها تعدادی از رسانه ها نیز این موضوع را تکذیب کرده اند.

اما جدیدترین اخبار رسیده از تداوم حضور اسلامی در استانداری مازندران حکایت دارد.

یک منبع موثق در گفتگو با «مازنی خبر» گفت: اسلامی ، استاندار مازندران شاغل محسوب می شود و بازنشسته نیست.

وی افزود: نام اسلامی در بین استانداران بازنشسته قرار ندارد.

به گزارش مازنی خبر ، در ماه های اخیر تحرکات مختلف از سوی جناح های سیاسی برای کنار گذاشته شدن اسلامی از استانداری مازندران که ریشه در منافع طلبی تعدادی از شخصیت های خاص! دارد ، شدت گرفته است.

باید منتظر بمانیم و ببینیم در ۲ ماه فرصتی که قانون برای وزارت کشور مشخص کرده است کدام استانداران در لیست تغییر اجباری قرار خواهند گرفت!

  1. ناشناس گفت:

    زنده باد استاندار مردمی