کد خبر: 5047تاریخ انتشار : ۹:۲۵:۴۳ - شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

مرد کلاردشتی زنش را از پشت بام به کوچه پرت کرد / زن بی نوا در دم جان باخت

مرد عصبانی همسرش را از پشت بام به کوچه پرت کرد. به گزارش مازنی خبر ، عصر روز دوشنبه ساکنان خیابانی در کلاردشت با شنیدن صدایی هولناک به کوچه دویدند اما ناگهان جسد خونین زن جوان همسایه را مشاهده کردند که از پشت بام به پایین افتاده بود. بلافاصله موضوع را به پلیس خبر دادند. […]

مرد کلاردشتی زنش را از پشت بام به کوچه پرت کرد / زن بی نوا در دم جان باخت

مرد عصبانی همسرش را از پشت بام به کوچه پرت کرد.

به گزارش مازنی خبر ، عصر روز دوشنبه ساکنان خیابانی در کلاردشت با شنیدن صدایی هولناک به کوچه دویدند اما ناگهان جسد خونین زن جوان همسایه را مشاهده کردند که از پشت بام به پایین افتاده بود. بلافاصله موضوع را به پلیس خبر دادند.

«قاسم عزیزی» فرمانده انتظامی کلاردشت، در تشریح این خبر گفت: مأموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، زنی جوان به‌علت نامعلوم از پشت بام خانه مسکونی‌اش به پایین سقوط و در دم فوت کرده است. با حضور پزشکی قانونی و برابر نظریه اولیه پزشک، مشخص شد این زن به علت برخورد جسم سخت به سرش قبل از سقوط از ارتفاع به قتل رسیده است بنابراین بلافاصله شوهر وی به اتهام قتل دستگیر شد.

براساس یافته‌های پلیس، این مرد و همسرش از مدت‌ها قبل با هم دچار اختلاف بودند و صدای درگیری آنان ساعاتی قبل از سقوط زن جوان نیز توسط همسایه‌ها شنیده شده بود.

متهم به‌قتل در تحقیقات و بازجویی‌های اولیه پلیس ضمن اقرار به‌قتل، علت و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی با همسرش عنوان کرد. فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت از تشکیل پرونده برای قاتل و تحویل وی به مرجع قضایی خبر داد.