کد خبر: 5089تاریخ انتشار : ۱۷:۲۲:۵۸ - دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷

رئیس خانه احزاب مازندران: بزودی درباره مسائل مدیریتی مازندران صحبت خواهم کرد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : رئیس خانه احزاب استان مازندران با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ، اظهار داشت : فلسفه قیام حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ، احیای ارزش های دینی و امر به معروف و نهی از منکر بود و حماسه ای که آن حضرت در این راه بپا کرد […]

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : رئیس خانه احزاب استان مازندران با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ، اظهار داشت : فلسفه قیام حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ، احیای ارزش های دینی و امر به معروف و نهی از منکر بود و حماسه ای که آن حضرت در این راه بپا کرد بیانگر ارزش و اهمیت فرائض دین مبین است.
مصطفی سوادکوهی در گفتگو با «مازنی خبر» گفت : آنچه که حماسه پرشکوه کربلا را ماندگار نمود ، حقانیت حرکت امام (ع) است که همه زمانها و مکانها را تسخیر کرد و در طول تاریخ توجه همه جهانیان بویژه اندیشمندان ملل و مذاهب مختلف بدان معطوف شده است.
دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصریح کرد : حق طلبی ، ظلم ستیزی و آزادگی از مهمترین پیامهای حماسه عاشوراست که در هر عصری سعادت و سلامت جامعه انسانی را تضمین می کند . سوادکوهی تاکید کرد : همه ما میتوانیم با پایبندی به اصول مکتب عاشورا سرباز جبهه حق باشیم و نادیده گرفتن ارزش های پیش گفته ، عین مخالفت با راه سید الشهداء و مخالفت با جبهه حق می باشد.
دبیر حزب اعتماد ملی به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اشاره کرد و با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و رزمندگان اسلام افزود : دفاع مقدس تجلیگاه فرهنگ خودباوری و ایثار و مقاومت است . سوادکوهی تاکید کرد : تعبیر معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) از جنگ تحمیلی که آن را نعمت توصیف نمودند ، تعبیری زیبا و معرفت شناسانه هست که بعد از جنگ در عرصه های مختلف عینیت یافت و شئونات آن به الگویی برای ملت ما در مسیر دستیابی به پیشرفت و اقتدار تبدیل شد .
عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز در ادامه این گفتگو پیرامون مسائل جاری کشور خاطر نشان کرد : امروز که دشمن یک جنگ اقتصادی تمام عیار را علیه نظام و ملت ما تدارک دیده ، تنها با اتحاد و انسجام است که می توان توطئه ها را بی اثر نمود و در این شرایط که مردم انقلابی با صبوری و متانت سعی دارند به مسئولان در اداره امور مدد رسانند ، وظیفه مدیران و کارگزاران و بخصوص احزاب و گروههای سیاسی این است که با پرهیز از سیاسی بازی و تشتت و جدالهای بی ثمر ، به حفظ و آرامش و انسجام اجتماعی کمک کنند.
سوادکوهی یادآور شد : رفتارهای دوگانه ای که از برخی جناحها بروز می کند مغایر با الزامات این برهه حساس است و با توصیه های راهبردی مقام معظم رهبری خصوصاً در باب بصیرت و وحدت همخوانی ندارد.

همچنین رئیس خانه احزاب استان در بخش دیگری در پاسخ به این سوال که : (شما به عنوان رئیس خانه احزاب مازندران از نخستین کسانی بوده اید که از انتصاب مهندس اسلامی در سمت استاندار و کارنامه مدیریتی وی حمایت نمودید و این رویکرد حمایتی را در رابطه با معاونت سیاسی امنیتی استانداری و معاون جدید نیز مشاهده کردیم ، اکنون درباره عملکرد استاندار و تیم مدیریتی ایشان خصوصاً در حوزه سیاسی چه نظری دارید؟) اظهار داشت : این سوال یک پرسش اساسی است. یقیناً نمی توان در یکی دو جمله بدان پاسخ گفت و بنده بزودی درباره مسائل مدیریتی و بویژه حوزه سیاسی استان مطالب مهمی را با مردم عزیز و مدیران عالی کشور مطرح خواهم کرد و مفصلاً به آن خواهم پرداخت .

سوادکوهی در پایان با محکوم نمودن حادثه تروریستی در مراسم رژه نیروهای مسلح که صبح شنبه در اهواز رخ داد و منجر به شهید و مجروح شدن تعدادی از هموطنان شد ، افزود : این اقدامات کور هرگز نمی تواند مردم ما را از صحنه خارج کند و بی شک نیروهای امنیتی و سربازان گمنام امام زمان پاسخ دندان شکنی به حامیان و عاملان این حادثه ناگوار خواهند داد.