کد خبر: 5091تاریخ انتشار : ۱۷:۲۴:۱۹ - دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷

انتصاب یک مازندرانی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی در سازمان هواشناسی کشور

مازنی خبر : با حکم معاون وزیر راه و شهر سازی و رییس سازمان هواشناسی کشور، یک مازندرانی به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان هواشناسی کشور منصوب شد . به گزارش خبرنگار مازنی خبر ، با حکم داوود پرهیزکار معاون وزیر راه وشهرسازی و ریس سازمان هواشناسی کشور ،مجتبی جلالی کوتنائی به عنوان […]

انتصاب یک مازندرانی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی در سازمان هواشناسی کشور

مازنی خبر : با حکم معاون وزیر راه و شهر سازی و رییس سازمان هواشناسی کشور، یک مازندرانی به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان هواشناسی کشور منصوب شد .

به گزارش خبرنگار مازنی خبر ، با حکم داوود پرهیزکار معاون وزیر راه وشهرسازی و ریس سازمان هواشناسی کشور ،مجتبی جلالی کوتنائی به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان هواشناسی کشور منصوب شد.

جلالی از مدیران سازمان هواشناسی کشور است که سابقه مدیر کلی در استانهای قم و خراسان شمالی را در کارنامه خود دارد و همچنین عضو موسس پارک علم و فن آوری مازندران و معاون اجرای آن نیز بود او اهل قایمشهر استان مازندران می باشد.

آخرین مسوولیت جلالی مدیرکلی هواشناسی استان خراسان شمالی بود که که تیم زیر مجموعه وی توانست عملکرد خوبی در حوزه تهک و توسعه زیر ساخت هواشناسی و پیش بینی استان بر جای بگذارد.