کد خبر: 5094تاریخ انتشار : ۱۷:۳۰:۲۹ - دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷

رئیس هیات فوتبال مازندران: استعفای صنیعی‌فر بعد از بازی با استقلال از روی ناراحتی بود

رئیس هیات فوتبال استان مازندران گفت:مالک باشگاه نساجی بعد از بازی ناراحت بود و من به او حق می‌دهم، ضمنا او نباید استعفایش را به من بدهد چون بخش خصوصی را اداره می کند. به گزارش مازنی خبر ، غلامرضا بهروان در خصوص برگزاری دیدار استقلال و نساجی در قائم‌شهر و رفتارهای خوب تماشاگران قائم‌شهری […]

رئیس هیات فوتبال مازندران: استعفای صنیعی‌فر بعد از بازی با استقلال از روی ناراحتی بود

رئیس هیات فوتبال استان مازندران گفت:مالک باشگاه نساجی بعد از بازی ناراحت بود و من به او حق می‌دهم، ضمنا او نباید استعفایش را به من بدهد چون بخش خصوصی را اداره می کند.

به گزارش مازنی خبر ، غلامرضا بهروان در خصوص برگزاری دیدار استقلال و نساجی در قائم‌شهر و رفتارهای خوب تماشاگران قائم‌شهری که منجر به تشکر بازیکنان تیم استقلال هم شد، گفت: رفتار تماشاگران نساجی در این چهار، پنج بازی گذشته خوب بود و آنها حتی در روزی که به ذوب‌آهن در هفته اول بازی را واگذار کردند، رفتارهای خوبی داشتند. در شهر قائم‌شهر ما حتی پیشنهاد دادیم که این عزیزان رفتارهایشان را آموزش بدهند، به این دلیل وقتی که می‌بینیم در شهرهای دیگر سنگ به چشم داور می‌خورد، ناراحت می‌شویم، این سنگ‌ها به چشم داوران نمی‌خورد بلکه به چشم خود فوتبال می‌خورد.

وی افزود: من در جلسه پیش از بازی به مسئولان گفتم که ممکن است استقلالی‌ها با خودشان تماشاگر نیاورند، اما آنها طبیعتا از شهرهای مجاور تماشاگر دارند و دیدید که این اتفاق افتاد و تماشاگران زیادی از استان‌های مختلف برای حمایت استقلال هم آمدند، من از مسئولان خواسته بودم که اجازه بدهند کمی تماشاگران استقلال بیشتر جا داشته باشند تا حرمت میهمان‌نوازی را حفظ کنیم.

وی تأکید کرد: جا دارد از مسئولان استانی و شهری تشکر کنم که در این راه نهایت تلاش را انجام دادند، البته می‌دانید که نماینده فدراسیون از ما خواست مقابل خانه آن همسایه عزیزمان در کنار ورزشگاه داربست بزنیم، ولی واقعا ما دوست نداشتیم این اتفاق بیفتد اگرچه آنها خودشان داربست را بالاتر زدند و بازی را تماشا کردند. یک موضوع در اینجا وجود دارد و آن هم این است که این تماشاگر عزیز تیمش را دوست دارد و می‌خواهد از حریم شخصی خودش بازی را تماشا کند، چاره‌ای هم نیست، او وقتی پنجره خانه‌اش را باز می‌کند، استادیوم را می‌بیند و ما کاری نمی‌توانیم در این زمینه انجام بدهیم.

وی همچنین در خصوص حل نشدن مشکل رختکن ورزشگاه وطنی گفت: رختکن‌ها هنوز تکمیل نشده و واقعیت این است که منابع مالی‌اش تأمین نشده است، شما مطمئن باشید اگر منابع مالی تأمین شود، رختکن‌های ورزشگاه وطنی به زودی کامل خواهد شد.

بهروان در ادامه گفت‌وگو با فارس، در خصوص اینکه فرهاد صنیعی‌فر یکی از مالکان باشگاه نساجی بعد از بازی ناراحت بود، گفت: ما باید یاد بگیریم به افرادی که در فوتبال هزینه و کمک می‌کنند احترام بگذاریم. صنیعی‌فر میزبان بوده و حق داشته به همراه چند نفر از اعضای هیأت مدیره‌اش بازی را ببیند. بنده خدا وقتی دید من خودم جا ندارم، ناراحت شد ولی در آن روز افرادی به استادیوم آمدند که در بازی‌های معمولی و در طول سال اصلا راه‌شان به ورزشگاه نمی‌خورد. او بعد از بازی عصبانی بود و هر چه گفت من هم جواب دادم که حق دارد.

وی در خصوص اینکه صنیعی‌فر بعد از پایان بازی استعفایی را تقدیم بهروان کرده، گفت: ان‌شاءالله این موضوع درست می‌شود، بهترین راه این است که استاندار و مالک باشگاه با هم نشستی داشته باشند، چون بخش خصوصی نیاز به حمایت دارد. مقامات شهرستان در قبال صنیعی‌فر مسئولیت دارند و این باشگاه هم هزینه دارد.

وی در خصوص اینکه چرا مالک باشگاه استعفا را به بهروان داده است، گفت: بخش خصوصی که نیاز ندارد استعفا را به من بدهد، مالک باشگاه ناراحت بود و جا دارد من از طریق شما از او تشکر کنم، چرا که باید به خاطر حمایت‌های این عزیزان نه تنها دست بلکه پای آنها را هم ببوسیم، ولی نه تنها این کار را نمی‌کنیم بلکه ناراحت‌شان هم می‌کنیم.

وی در پایان ضمن عذرخواهی از نمایندگان رسانه‌ها و تأثیر آنها در موفقیت ورزش گفت: جا دارد از همین جا از نمایندگان رسانه‌ها عذرخواهی کنم که سالن کنفرانس ورزشگاه هنوز به بهره‌برداری نرسیده و شرایط مطلوبی ندارد، ان‌شاءالله که این مشکل هم حل می‌شود و ما از خجالت نمایندگان رسانه‌ها در می‌آییم.

http://www.varzesh11.com/images/news/gholamreza-behravan-117179.jpg

فارس