کد خبر: 5173تاریخ انتشار : ۱۶:۰۸:۲۶ - جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷

استاندار مازندران: پیروزی متعلق به جبهه حق است

استاندار مازندران با اشاره به اینکه استکبار جهانی و جبهه اشقیا توطئه های مختلفی را علیه ایران اسلامی اجرا کرده اند افزود: همواره جمعیت قلیل خداجو برجمعیت کثیر باطل غلبه می کنند و پیروزی متعلق به جبهه حق است و این درس در تاریخ بارها تکرار شده است بنابراین دشمن با رجزخوانی، عملیات رعب و […]

استاندار مازندران با اشاره به اینکه استکبار جهانی و جبهه اشقیا توطئه های مختلفی را علیه ایران اسلامی اجرا کرده اند افزود: همواره جمعیت قلیل خداجو برجمعیت کثیر باطل غلبه می کنند و پیروزی متعلق به جبهه حق است و این درس در تاریخ بارها تکرار شده است بنابراین دشمن با رجزخوانی، عملیات رعب و جنگ اقتصادی نمی توانند به اهداف شوم خود برسند.

محمد اسلامی در گفتگو با «مازنی خبر»‌ تصریح کرد: دشمن امروز در بخش اقتصادی به پول ملی ما حمله کرده است و باید با درست خرج کردن و تدبیر از اقتصاد کشور حفاظت کنیم و دشمن را در این جبهه ناکام گذاریم.

اسلامی یادآور شد: تمام فکر دشمن، بالابردن کاذب قیمت دلار و فریب مردم است و سعی دارند تخریب باورهای مردم را دنبال کنند و هوشیاری مردم در حوزه اقتصاد کوبنده ترین پاسخ در شرایطی کنونی است.

وی افزود: شهدای ما در تبعیت از مقام معظم رهبری با ایمان کامل و توکل بر خدا در این راه قدم گذاشتند و باید راه و مرام شهدا را تداوم ببخشیم.

مقام عالی دولت در استان تاکید کرد : امروز دفاع از پول ملی و حفاظت از اقتصاد یک تکلیف است و همه با هوشمندی و بصیرت باید در مقابله هجمه اقتصادی دشمن بایستیم .