کد خبر: 5279تاریخ انتشار : 7:44:24 - چهار شنبه 3 اکتبر 2018

بهره برداری از 1700 فضای آموزشی کشور با حضور معاون اول رییس جمهوری؛ افتتاح 28 مدرسه با 144 کلاس درس در مازندران با حضور نبیان

مراسم افتتاح همزمان و متمرکز 1700 فضای آموزشی، ورزشی و پرورشی در چند استان کشور (به صورت ویدئو کنفرانس ) با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش؛ صبح امروز در مدرسه فرزانه 3 برگزار و 3000 کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه شد. به گزارش مازنی خبر ؛ همزمان با […]

بهره برداری از 1700 فضای آموزشی کشور با حضور معاون اول رییس جمهوری؛ افتتاح 28 مدرسه با 144 کلاس درس در مازندران با حضور نبیان

مراسم افتتاح همزمان و متمرکز 1700 فضای آموزشی، ورزشی و پرورشی در چند استان کشور (به صورت ویدئو کنفرانس ) با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش؛ صبح امروز در مدرسه فرزانه 3 برگزار و 3000 کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه شد.

به گزارش مازنی خبر ؛ همزمان با این مراسم در مازندران نیز با حضور علی نبیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیران استانی، 28 مدرسه با 144 کلاس به صورت نمادین در مدرسه 12 کلاسه مسکن مهر شهرستان نکا افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری، علی نبیان در این مراسم با اشاره به این که در هفته دولت امسال در مازندران بالغ بر 4200 میلیارد تومان طرح و پروژه افتتاح و کلنگ زنی شد، گفت: در چهلمین سال انقلاب اسلامی، توسعه زیرساخت ها و محرومیت زدایی از اولویت های نظام و برنامه های محوری دولت است.

معاون استاندار با اشاره به این که با وجود کمبود منابع، سرعت اجرای پروژه ها در استان کاهش نیافته است، افزود: بالندگی و پویایی آموزش و پرورش موجب سعادت جامعه می شود.

وی با اشاره به این که از 28 پروژه آموزشی، 17 مدرسه با مشارکت خیرین مدرسه ساز احداث شده است، از خیرین مدرسه ساز که در توسعه فضاهای آموزشی نقشی تعیین کننده و موثر دارند، تقدیر و تجلیل و بر تامین فضای ایمن، زیبا و سالم برای تحصیل آینده سازان تاکید کرد.

نبیان با اشاره به این که برای توسعه مهارت و کارآفرینی، توسعه مدارس فنی و حرفه ای و کار و دانش ضرورت دارد، عنوان کرد: فضاهای آموزشی فرسوده باید نوسازی و به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری تجهیز شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، رشد و توسعه ایران اسلامی را در گرو توسعه آموزش و پرورش دانست و یادآور شد: خانواده ها ضمن توجه به تحصیل به تهذیب و تربیت دانش آموزان نیز اهتمام نمایند.

گفتنی است همزمان با افتتاح 1700 فضای آموزشی، ورزشی و پرورشی با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش به صورت ویدئو کنفرانس در مدرسه فرزانه 3، 28 مدرسه با 144 کلاس در زیربنایی مجموعا بالغ بر 25459 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد و 260 میلیون تومان در سراسر استان با حضور علی نبیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران به صورت نمادین در مدرسه 12 کلاسه مسکن مهر شهرستان نکا افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدرسه 6 کلاسه برکت جمنان قائم شهر، مدرسه 6 کلاسه برکت شهید مطلب احمدی رمنت بابل، مدرسه 6 کلاسه برکت ولایت فقیه تنکابن، مدرسه 12 کلاسه مسکن مهر نکا، مدرسه 6 کلاسه برکت امیر کبیر بابلسر، استخر ناحیه یک ساری، بازسازی کاردانش کوزه گر رامسر، دبیرستان صالحی امیری امیرکلای بابل، سالن ورزشی حیدری تنکابن، مدرسه شهید رزاقی تنکابن، مدرسه سمیه چمستان، مدرسه علوم قرآنی شهید فاتحی شیرگاه و سالن ورزشی مدرسه الزهرا نوشهر از جمله ی پروژه های افتتاحی آموزشی، ورزشی و پرورشی در استان مازندران بودند.

http://www.ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage176204245B1A9971.JPG