کد خبر: 5309تاریخ انتشار : ۸:۱۶:۵۹ - جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷

فرماندار بهشهر: کمبود کالا در بهشهر نداریم

فرماندار بهشهر با اشاره به ثبت ۳۵ انبار در سامانع جامع انبار گفت: برخورد جدی با گرانفروشان در دستور کار قرار دارد. به گزارش مازنی خبر ، هادی خنجری در جلسه شورای اداری بهشهر در بین مدیران اجرایی افزود: کمبود کالاهای اساسی در بهشهر نداریم و تلاش برای ایجاد تعادل در بازار و کاهش استرس […]

فرماندار بهشهر با اشاره به ثبت ۳۵ انبار در سامانع جامع انبار گفت: برخورد جدی با گرانفروشان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش مازنی خبر ، هادی خنجری در جلسه شورای اداری بهشهر در بین مدیران اجرایی افزود: کمبود کالاهای اساسی در بهشهر نداریم و تلاش برای ایجاد تعادل در بازار و کاهش استرس در جامعه وبا قوت انجام می شود.

وی اظهار کرد: متاسفانه برخی از این گرانی های اخیر سوء استفاده کرده و برای بازارگردانی های خود به بهره‌برداری‌ها و سوءاستفاده‌هایی پرداختند که با تلاش دستگاههای نظارتی شناسایی و برخورد لازم انجام شد.

فرماندار بهشهر با اعلام اینکه دستگاههای نظارتی شهرستان بهشهر با تلاش شبانه روزی موضوعات مختلف احتکار، کم فروشی، گرانفروشی و انبار زدن کالاها را در دستور کار دارند؛ یادآور شد: این موارد به صورت محسوس و نامحسوس پیگیری می شود.

خنجری گفت: با توجه به اینکه ثبت انبارهای کالا در دستور کار قرار دارد؛ همه افرادی که دارای انبار کالا هستند؛ با توجه به راه اندازی سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا نسبت به ثبت انبارهای خود اقدام کنند.

وی افزود: براساس اعلام مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهشهر، تاکنون ۳۵ انبار در بهشهر در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا ثبت شد و امیدواریم با ثبت این انبارها شاهد مشکلات و معضلات کمتری در این بخش و احتکار باشیم.

فرماندار بهشهر همچنین با اشاره به در دستور کار بودن بازگشایی صفی آباد و بازدید مردم از این منطقه گردشگری از مطالبات مردم بود که با رایزنی های انجام شده و با همکاری نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، موافقت اولیه وزیر اطلاعات کسب شد و با نهایی شدن آن مسیر جدید برای بازدید بازگشایی می شود.

خنجری با اشاره به توسعه راه و ایجاد امنیت در بخش راههای مختلف گفت: تلاش برای ایجاد راه ایمن از مسائل مهمی است که با قوت در دستور کار قرار دارد و بهسازی، بازسازی راههای مختلف شهری و روستایی و همچنین تعریض جاده بهشهر به زاغمرز بعنوان یکی از مطالبات به حق مردم در دستور کار است.

وی افزود: راه رستمکلا به بندرامیرآباد هم با هدف کاهش بارترافیکی در دستور کار است که قراردادهای لازم بسته شد و با نهایی شدن آن بخش مهمی از ترافیک و مشکلات مختلف در مسیر زاغمرز برطرف می شود.

https://media.mehrnews.com/d/2018/01/29/3/2701841.jpg?ts=1517228182894

 

مهر