کد خبر: 5331تاریخ انتشار : ۱۳:۴۵:۴۳ - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷

شهردار رامسر: ۲۰ اکیپ از روز گذشته تاکنون در حال خدمت رسانی هستند

مازنی خبر : مظاهر باقرسلیمی شهردار رامسر در گفتگویی اختصاصی اظهار داشت: با توجه به پیش بینی و هشدار های هواشناسی که طی هفته اخیر داده شد، شهرداری رامسر اقدامات موثری مانند لایروبی انهار و کانال سطح شهر داشته است. وی افزود: از روز گذشته شاهد بارش شدید باران در سطح شهر رامسر بوده ایم […]

شهردار رامسر: ۲۰ اکیپ از روز گذشته تاکنون در حال خدمت رسانی هستند

مازنی خبر : مظاهر باقرسلیمی شهردار رامسر در گفتگویی اختصاصی اظهار داشت: با توجه به پیش بینی و هشدار های هواشناسی که طی هفته اخیر داده شد، شهرداری رامسر اقدامات موثری مانند لایروبی انهار و کانال سطح شهر داشته است.

وی افزود: از روز گذشته شاهد بارش شدید باران در سطح شهر رامسر بوده ایم که در همان لحظات اولیه با ۲۰ اکیپ با تجهیزات کامل در سطح شهر به صورت آماده باش حضور داشتیم.

شهردار رامسر اذعان داشت: با توجه به حجم بالای بارندگی در ارتفاعات و سطح شهر شاهد طغیانی شدن رودخانه های اصلی شهر بودیم.

وی همچنین گفت: از شب گذشته با توجه به شدت بارش باران در نقاط مختلف سطح شهر و با توجه به اطلاعیه ستاد بحران مبنی بر تخلیه منازل مسکونی شهر و پیش بینی هایی که پرسنل شهرداری انجام داده بود، توانستیم شهروندان را در سالن چند منظوره شهرداری اسکان دهیم.

باقرسلیمی بیان داشت: بر اثر آبگرفتگی شدید در سطح شهر خسارت های زیادی رو در تاسیسات، مبلمان شهری، پل ها و الخصوص پل قدیمی واقع در جاده هتل رامسر متحمل شده ایم.

 

رامسر نیوز