کد خبر: 5339تاریخ انتشار : ۱۴:۰۳:۲۱ - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷

قانون بازنشستگی رییس هشت هیات ورزشی مازندران را تغییر داد / آیا بهروان از هیات فوتبال می‌رود!؟

معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت که با اجرای قانون بازنشستگی در این اداره کل، روسای هشت هیات ورزشی این استان با پستشان خداحافظی خواهند کرد. به گزارش مازنی خبر ، کسری منوچهری روز شنبه افزود: طبق قانون باید روسای این هیات های ورزشی برکنار و سرپرست برای پست هایشان […]

قانون بازنشستگی رییس هشت هیات ورزشی مازندران را تغییر داد / آیا بهروان از هیات فوتبال می‌رود!؟

معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت که با اجرای قانون بازنشستگی در این اداره کل، روسای هشت هیات ورزشی این استان با پستشان خداحافظی خواهند کرد.

به گزارش مازنی خبر ، کسری منوچهری روز شنبه افزود: طبق قانون باید روسای این هیات های ورزشی برکنار و سرپرست برای پست هایشان تا برگزاری انتخابات مجمع عمومی منصوب شود.

وی درمورد بازنشستگی رئیس هیات فوتبال مازندران به طور ضمنی خداحافظی بهروان با پست هیات فوتبالی را تایید کرد.

غلامرضا بهروان سرشناس ترین رئیس هیات ورزشی مازندران است که به دلیل سابقه فعالیت درسازمان لیگ فوتبال ایران و فدراسیون فوتبال به نظر می رسد با اجرای قانون بازنشستگی باید از این پست خداحافظی کند.

منوچهری گفت که با اجرای این قانون بیش از ۱۰ رئیس هیات ورزشی در سطح شهرستان های مازندران نیز باید با پستشان خداحافظی کنند.

معاون اداره کل ورزش و جوانان مازندران افزود: روسای جدید هیات های ورزشی از بین جوانان انتخاب می شوند تا نشاط بیشتری به حوزه ورزشی این خطه شمال کشور داده شود.

به نقل از ایرنا ، در مازندران بیش از ۴۰ هیات ورزشی فعال است که حدود ۱۷۰ هزار ورزشکار در این هیات ها به صورت حرفه ای به ورزش می پردازند.

در سال جاری ورزشکاران مازنی ۲۴۰ مدال رنگارنگ را در رقابت های برون مرزی کسب کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل تعداد مدال ورزشکاران این خطه افزایش چشمگیری نداشته است.

در سال ۹۶ در مجموع افزون بر ۶۰۰ مدال رنگارنگ برون مرزی را ورزشکاران عضو تیم ملی کسب کردند.