کد خبر: 5356تاریخ انتشار : ۱۵:۲۴:۵۹ - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷

عزم جدی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن دومین المپیاد فرهنگی- ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت

ششمین جلسه ستاد برگزاری دومین المپیاد فرهنگی – ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی ، با حضور دبیر اجرایی المپیاد، مسئول کمیته پذیرش، اعضای معاونت فنی المپیاد وسرپرستان فنی رشته های ورزشی المپیاد در دانشگاه مازندران برگزار شد. به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی ستاد برگزاری دومین […]

عزم جدی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن دومین المپیاد فرهنگی- ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت

ششمین جلسه ستاد برگزاری دومین المپیاد فرهنگی – ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی ، با حضور دبیر اجرایی المپیاد، مسئول کمیته پذیرش، اعضای معاونت فنی المپیاد وسرپرستان فنی رشته های ورزشی المپیاد در دانشگاه مازندران برگزار شد.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی ستاد برگزاری دومین المپیاد فرهنگی – ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، دراین جلسه درخصوص برنامه های اجرایی – فنی رشته های ورزشی المپیاد توسط سرپرستان فنی تصمیم گیری شد.

بر این اساس برنامه اجرایی هریک از رشته های ورزشی برمبنای تعداد تیم های شرکت کننده و براساس جداول فنی مورد نظر به اجرا گذاشته خواهد شد.

ضمن اینکه با توجه به تجریه ادوار گذشته المپیاد، سعی می شود از داوران زبده و تیم فنی با تجربه در این المپیاد نیز استفاده شود.

همچنین در مورد رشته هایی که نیاز به کلاسبندی دارند، زمان و مکان کلاس‌بندی که با حضور متخصصین مربوطه انجام خواهد شد، در روز ورود هررشته اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است برابر هماهنگی های انجام شده مقرر شد تا ناظرین فنی از فدراسیون جانبازان و معلولین و فدراسیون فوتبال در امر برگزاری المپیاد حضور داشته باشند.

*** گفتنی است با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و با حضور دکتر سیدحسن هاشمی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، توجه به سلامت کارکنان در راس برنامه های این وزارتخانه قرار گرفت و در سال های اخیر المپیادهای ورزشی مختلفی برای کارکنان آقا و خانم و همچنین جانبازان و معلولین وزارت بهداشت برگزار شده است.

دومین المپیاد فرهنگی – ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ۶رشته، آبان ماه سال جاری در ساری برگزار خواهد شد.

http://uupload.ir/files/43xb_%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%AF.jpg