کد خبر: 5386تاریخ انتشار : ۷:۲۴:۱۴ - دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷

مدیرعامل آبفار مازندران: سیل به تاسیسات آب ۲۷۶ روستای استان خسارت زد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستائی مازندران گفت : سیل اخیر به تاسیسات آب ۲۷۶ روستای استان خسارت زد. به گزارش مازنی خبر ، مجید عبدالهی اظهار داشت: در پی بارش شدید باران و وقوع سیل سهمگین در استان، تاسیسات آب آشامیدنی ۲۷۶ روستا آسیب دید و در پی آن آب شرب ۷۴ هزار و […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستائی مازندران گفت : سیل اخیر به تاسیسات آب ۲۷۶ روستای استان خسارت زد.

به گزارش مازنی خبر ، مجید عبدالهی اظهار داشت: در پی بارش شدید باران و وقوع سیل سهمگین در استان، تاسیسات آب آشامیدنی ۲۷۶ روستا آسیب دید و در پی آن آب شرب ۷۴ هزار و ۶۷۳ مشترک قطع شد.

وی افزود: بیشترین خسارات وارده به ترتیب در ۵۳ روستای شهرستانهای تنکابن و عباس آباد،۴۸ روستا در بابل،۳۶ روستای رامسر،۳۴ روستا در ساری،۲۵ روستای آمل،۲۳ روستا در بهشهر،۲۱ روستای نوشهر، همچنین ۱۳ روستا در چالوس،۱۰ روستای نور،۷ روستا در قائمشهر ،۴ روستای بابلسر و ۲ روستا در نکا بوده است.

عبدالهی برآورد خسارات را ۷۱ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: خوشبختانه با حضور به موقع و سرعت عمل بالای اکیپ مقابله با بحران و گروه اتفاقات، تاکنون آب آشامیدنی ۲۵۱ روستا وصل و وارد مدار شد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران با اشاره به مشکلات راههای ارتباطی روستایی و قطعی برق افزود: گروه اتفاقات همچنان در تلاش هستند تا آب شرب ۲۵ روستای دیگر را وارد مدار کنند ،در حال حاضر نیز با تانکرهای سیار به این روستاها آبرسانی می شود.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF-%D8%B9%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87%DB%8C.jpg