کد خبر: 5402تاریخ انتشار : ۱۷:۵۴:۵۹ - سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷

بازدید وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک از مناطق سیل‌زده مازندران

وزیر صنعت، معدن و تجارت با همراهی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک‌ و شهرک‌های صنعتی ایران از مناطق خسارت دیده از سیل استان مازندران بازدید کردند. به گزارش مازنی خبر ، محمد شریعتمداری و صادق نجفی با حضور در مناطق و شهرک‌های صنعتی به گفتگو با صنعتگران استان مازندران پرداخته و میزان خسارت وارده به واحدهای […]

بازدید وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک از مناطق سیل‌زده مازندران

وزیر صنعت، معدن و تجارت با همراهی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک‌ و شهرک‌های صنعتی ایران از مناطق خسارت دیده از سیل استان مازندران بازدید کردند.

به گزارش مازنی خبر ، محمد شریعتمداری و صادق نجفی با حضور در مناطق و شهرک‌های صنعتی به گفتگو با صنعتگران استان مازندران پرداخته و میزان خسارت وارده به واحدهای صنعتی این استان را ارزیابی کردند.

https://sanayepress.com/wp-content/uploads/2018/10/%D9%86%D8%AC%D9%81%DB%8C.jpg

وزیر صنعت، معدن و تجارت از پرداخت تسهیلات کم بهره کمتر از ۴۵ روز به واحد‌های صنعتی خسارت دیده حوادث سیل اخیر در مازندران خبرداد.

محمدشریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید واحد‌های صنعتی و صنفی غرب مازندران با اشاره به اینکه پس از ارزیابی‌های اولیه و برآورد خسارات بسته‌ای تهیه خواهد شدگفت: در این بسته اعتباری تسهیلاتی با بهره کم برای واحد‌های خسارت دیده اعم از صنعتی و صنفی در نظرگرفته می‌شود که پس از تصویب در هیات دولت عملیاتی خواهد شد.

وی افزود: این تسهیلات نیز با بهره ۶ یا ۸ درصد برای واحد‌های صنعتی که فقط در شهرک‌های صنعتی دچار خسارت شدند درکمتر از ۴۵ روز پرداخت می‌شود.

وی تاکید کرد: این تسهیلات برای رفع معضلات و سرمایه در گردش تمامی واحد‌های صنعتی و صنفی که بر اثر وقوع سیل دچار خسارت شدند لحاظ خواهد شد.

وی افزود: ۲۰ واحد صنعتی و ۲۰۰ واحد صنفی بر اثر وقوع سیل در شهرستان تنکابن خسارت دیدند.