کد خبر: 5407تاریخ انتشار : ۱۸:۰۱:۰۱ - سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷

درخواست مطهری از دادستان کل کشور، برای مجازات عاملان ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از دادستان کل کشور خواست دستور رسیدگی، تحقیق و کشف عاملان ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز برای نمایندگان در جریان بررسی لایحه CFT را صادر کند. به گزارش مازنی خبر ، در نامه علی مطهری به حجت‌الاسلام منتظری آمده است: «جناب حجت‌الاسلام آقای منتظری دامت برکاتة دادستان محترم کل کشور با اهدای […]

درخواست مطهری از دادستان کل کشور، برای مجازات عاملان ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از دادستان کل کشور خواست دستور رسیدگی، تحقیق و کشف عاملان ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز برای نمایندگان در جریان بررسی لایحه CFT را صادر کند.

به گزارش مازنی خبر ، در نامه علی مطهری به حجت‌الاسلام منتظری آمده است:

«جناب حجت‌الاسلام آقای منتظری دامت برکاتة

دادستان محترم کل کشور

با اهدای سلام و آرزوی توفیق بیشتر، همانطور که مستحضر هستید برای ممانعت از تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم در مجلس، پیامک‌های متعددی برای نمایندگان محترم ارسال شد و هنوز ادامه دارد. این پیامک‌ها شامل تهدید، توهین و دشنام فراوان بوده است که تبعا آرامش روانی آنها را برهم می‌زند. نظر به درخواست تعدادی از نمایندگان که به این جانب مراجعه کرده‌اند و به طور کلی وظیفه ذاتی دادستان کل به عنوان مدعی العموم، مستدعی است دستور رسیدگی و تقسیم و کشف عاملان این اقدام و سپس معرفی و تعیین مجازات مقتضی برای آنها را صادر فرمایید. قبلا از حسن توجه آن مقام محترم سپاسگزارم.

با تقدیم احترام علی مطهری»
لینک کوتاه