کد خبر: 5439تاریخ انتشار : ۹:۴۴:۱۳ - چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

نماینده مردم بابل: بزرگوارانه از کنار کسانی که به من توهین کردند، رد می‌شوم/ دکترای حقوق بین‌الملل دارم و بی‌سواد نیستم

مازنی خبر : سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگوارانه از کنار کسانی که به من توهین کردند و پیامک تهدیدآمیز فرستادند، رد می‌شوم. « علی نجفی خوشرودی»، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص پیامک های تهدیدآمیز در خصوص FATF گفت: ارسال پیامک های […]

نماینده مردم بابل: بزرگوارانه از کنار کسانی که به من توهین کردند، رد می‌شوم/ دکترای حقوق بین‌الملل دارم و بی‌سواد نیستم

مازنی خبر : سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگوارانه از کنار کسانی که به من توهین کردند و پیامک تهدیدآمیز فرستادند، رد می‌شوم.

« علی نجفی خوشرودی»، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص پیامک های تهدیدآمیز در خصوص FATF گفت: ارسال پیامک های توهین آمیز کار پسندیده ای نیست و با روح دموکراسی و مردم سالاری منافات دارد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس محل تضارب آرا، افکار نمایندگان و برگزیدگان ملت است. FATF یکی از معدود دستور کارهایی بوده که به صورت مفصل درباره آن بحث و در جلسات متعدد گفتگو شد.

او عنوان کرد: ارسال پیامک از سوی برخی، برای ایجاد ارعاب و ترساندن نمایندگان کار مناسبی نیست و نمایندگان با جمیع جهات و با در نظر داشت منافع ملی و مصالح کشور، تصمیم گیری می کنند.

او با محکومیت این اقدامات و بیان اینکه این کارها راه به جایی نمی برد، افزود: من یکی از مدافعان الحاق به این کنوانسیون هستم، دیپلمات هستم و تحصیلات دکتری در زمینه روابط و حقوق بین الملل دارم. همچنین با مباحث آشنایی دارم و بی سواد نیستم هرچند برخی به ما گفتند نمایندگان بی سواد هستند و با لیست انگلیسی در مجلس حضور دارند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این حدیث که” إِذَا مَرُّوا بِاللَّغْوِ مَرُّوا کِرَامًا” گفت: بنده از این شخص و اشخاصی که پیامک توهین آمیز می فرستند شکایت نمی کنم و بزرگوارانه از کنار آنها رد می شوم.

نجفی خوشرودی تاکید کرد: پیامک های توهین آمیز هیچ خللی در اراده نمایندگان ایجاد نکرده و کمکی به شفاف سازی و روشنگری نمی کند.

گفتنی است، روز گذشته نجفی خوشرودی تصویر متن یکی از پیامک‌های توهین آمیز مخالفان FATF را منتشر کرد که در آن الفاظ ناپسند نسبت او و خانواده‌اش به کار رفته بود.

https://static1.borna.news/thumbnail/07TQazBbGzaS/zKlnR2CgDMts54GkxMYEj8fvMMUiCETIT3Il7Z8QJ7YCZYBL8OGb1tkXRmfG0ZrOzG4dCpLzLSmmrKvCe4wUTkhFQi4KVTfF/2474085_150.jpg

خبرنگار: صفورا طالب زاده / برنا