کد خبر: 5443تاریخ انتشار : ۱۰:۲۵:۰۳ - چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

دولت تدبیر و امید و فرماندار بی‌خیال!؟

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : درصورتیکه فرماندار جدید شهرستان میاندورود روز یکشنبه معارفه شد ولی ۲ روز بعد ترجیح داد با سفر رایگان هواپیمائی وارش به مشهد سفر کند! نکته قابل تامل اینجاست که این سفر در روز سه شنبه روز ملاقات مردمی مدیران اتفاق افتاد و فرماندار جدید میاندورود ترجیح داد به […]

دولت تدبیر و امید و فرماندار بی‌خیال!؟

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : درصورتیکه فرماندار جدید شهرستان میاندورود روز یکشنبه معارفه شد ولی ۲ روز بعد ترجیح داد با سفر رایگان هواپیمائی وارش به مشهد سفر کند!

نکته قابل تامل اینجاست که این سفر در روز سه شنبه روز ملاقات مردمی مدیران اتفاق افتاد و فرماندار جدید میاندورود ترجیح داد به جای اولین ملاقات عمومی با مردم و پیگیری مشکلات آنها به سفر رایگان مشهد برود!

در صورتیکه هواپیمائی وارش در روز افتتاح خط هوایی اش در مازندران سفر رایگان یک روزه به مشهد را برای مدیران استان در نظر گرفته بود ولی بعضی از مدیران از این سفر انصراف دادند و در روز سه شنبه در اتاق کارشان با مردم دیدار کردند.

هر چند تعداد دیگری از مدیران قدیمی استان هم به این سفر یک روزه رفتند (که البته اقدام آنها نیز جای نقد دارد) ، ولی اینکه فرماندار میاندورود سفر را به اولین دیدار مردمی در مسئولیت جدیدش ، ترجیح می دهد جای بحث دارد.

بسیاری از مردم میاندورود به امید دیدار با فرماندار جدید شهرستان‌ و حل مشکلات شان به فرمانداری مراجعه کردند ولی با عدم حضور فرماندار رو به رو شدند.

برای این مردم بسیار سخت است که ببینند نماینده عالی دولت در اولین روزهای کاری به جای حل مشکلات آنها به سفر زیارتی برود.

بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ، رعایت حقوق شهروندی و توجه به مشکلات مردم یکی از برنامه های اصلی دولت اعلام شد اما مشاهده می کنیم که بعضی از مدیران کل و فرمانداران دولت دوم دکتر روحانی ، حل مشکلات مردم را در اولویت قرار نمی دهند.

در آینده بیشتر در مورد مدیران بی مسئولیت و بی خیال مازندران خواهیم نوشت.