کد خبر: 5451تاریخ انتشار : ۱۶:۱۶:۴۸ - چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

دکتر آرام خبر داد: آغاز طرح غذای گرم در مازندران

طرح یک وعده غذای گرم در مهدکودک های مازندران اجرا شد. به گزارش مازنی خبر ، سید سعید آرام مدیرکل بهزستی مازندران در مراسم نمادین اجرای طرح یک وعده غذای گرم در بین کودکان مسکن مهر نکا گفت: سهمیه توزیع غذای گرم امسال بین مهد‌های کودک مازندران با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال انجام […]

دکتر آرام خبر داد: آغاز طرح غذای گرم در مازندران

طرح یک وعده غذای گرم در مهدکودک های مازندران اجرا شد.

به گزارش مازنی خبر ، سید سعید آرام مدیرکل بهزستی مازندران در مراسم نمادین اجرای طرح یک وعده غذای گرم در بین کودکان مسکن مهر نکا گفت: سهمیه توزیع غذای گرم امسال بین مهد‌های کودک مازندران با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال انجام می‌ شود.

وی افزود: سهمیه در نظر گرفته شده برای تمام مهدکودک‌ های روستایی، حاشیه‌ای و مهد‌های کودک از امروز در استان آغاز می‌ شود و تا پایان امسال ادامه خواهد داشت.

آرام با بیان اینکه نخستین بار در کشور طرح همیار ۱۲۳ برای کودکان مازندران اجرا می‌ شود، گفت: هدف از اجرای این طرح آشنایی با بحث آسیب‌ های اجتماعی و آشنا کردن کودکان با حقوق شهروندی است.

مدیرکل بهزستی مازندران همچنین از اجرایی شدن طرح با من بخوان خبر داد و افزود: در این طرح کودکان با کتاب خوانی، زبان و گفتار جدید و ترویج فرهنگ کتاب خوانی آشنا می‌ شوند.

آرام گفت: در مازندران ۸۵۰ مهد کودک وجود دارد که از این تعداد ۴۵۰ روستا مهد و ۳۱ حاشیه مهد و بقیه مهد‌های شهری است.