کد خبر: 5584تاریخ انتشار : ۱۶:۱۴:۳۷ - سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

سوادکوهی ، الگویی برای سیاسیون چسبیده به صندلی!

اختصاصی مازنی خبر / مهدی غلامی : هفته گذشته مصطفی سوادکوهی دبیر حزب اعتماد ملی ، دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و رئیس خانه احزاب استان مازندران همزمان با عضویتش در شورای مرکزی حزب اعتماد ملی کشور از همه مسئولیتهای سیاسی استان مازندران استعفا داد تا فضای کار در حوزه سیاسی استان برای شایستگان دیگری […]

سوادکوهی ، الگویی برای سیاسیون چسبیده به صندلی!

اختصاصی مازنی خبر / مهدی غلامی : هفته گذشته مصطفی سوادکوهی دبیر حزب اعتماد ملی ، دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و رئیس خانه احزاب استان مازندران همزمان با عضویتش در شورای مرکزی حزب اعتماد ملی کشور از همه مسئولیتهای سیاسی استان مازندران استعفا داد تا فضای کار در حوزه سیاسی استان برای شایستگان دیگری آماده گردد.

به گزارش مازنی خبر ، این اقدام سوادکوهی می تواند درسی برای بعضی سیاسیونی باشد که دهه هاست به صندلی های قدرت سیاسی استان مازندران تکیه زده اند و خیال سپردن آنها به جوانان را ندارند.

موضوع استعفای سوادکوهی از آن جهت قابل اهمیت است که وی ضمن جوان بودن در بین چهره های سیاسی استان ، تمامی مسئولیت ها را بعد از پروسه انتخابات به دست آورده بود و منصوب فرد خاصی در هیچ کدام از پست های سیاسی نبود.

امروز با نگاهی به دبیران بسیاری از احزاب چه اصلاح طلب و چه اصولگرای مازندران می بینیم ، افرادی هستند که دهه ها مسئولیت بعضی احزاب را بر عهده دارند و اعتقادی هم به چرخش نخبگان در مسئولیت ها ندارند و هر بار با روی کار آمدن دولتی همسو به فکر رسدن به منافع شخصی هستند.

به نظر می رسد فردی که در دولت همراهش ، همزمان از سه مسئولیت سیاسی در استان استعفا می دهد می تواند الگوی خوبی به حساب آید.

امیدواریم دیگر شخصیت ها و مسئولین سیاسی در احزاب مختلف نیز اینگونه فضا را برای حضور دیگر نیروهای ارزشمند و کاربلد فراهم کنند.