کد خبر: 5641تاریخ انتشار : ۸:۳۱:۱۳ - پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

بخشدار مرکزی رامسر : دولت با تمام توان در کنار سیل زدگان حضور خواهد داشت

بخشدار مرکزی رامسر از خسارات سنگین سیل در روستاهای این شهرستان خبر داد و تاکید کرد دولت در کنار مردم تا حل تمام مشکلات آنها حضور خواهد داشت. به گزارش مازنی خبر ، «ارسلان نعمتی واجاری» با بیان اینکه دولت تمام توان خود را برای کمک به سیل زدگان به کار گرفته است ، اظهار […]

بخشدار مرکزی رامسر : دولت با تمام توان در کنار سیل زدگان حضور خواهد داشت

بخشدار مرکزی رامسر از خسارات سنگین سیل در روستاهای این شهرستان خبر داد و تاکید کرد دولت در کنار مردم تا حل تمام مشکلات آنها حضور خواهد داشت.

به گزارش مازنی خبر ، «ارسلان نعمتی واجاری» با بیان اینکه دولت تمام توان خود را برای کمک به سیل زدگان به کار گرفته است ، اظهار داشت: قبل از سیل اخیر طبق تاکید استاندار محترم مازندران اقدامات اولیه برای مقابله با بحران انجام پذیرفت تا خسارات سیل کمتر گردد.

وی افزود: بر همین اساس دهیاران نسبت به لایروبی رودخانه ها اقدام نمودند که در نهایت در داخل بافت روستا مشکلات کمتری به وجود آمد.

نعمتی با تاکید بر اینکه در سیل اخیر به زیرساخت های راه ها و آب شرب روستائیان رامسر آسیب رسیده است ، افزود: دولت تمام توان خود را برای حل مشکلات مردم به کار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در هنگام سیل بازدید از روستاها و جلوگیری از خطرات مالی و جانی در دستور کار قرار گرفت تصریح کرد: در سیل اخیر حاشیه رودخانه ها، برای زمین ها و باغات مرکبات در بستر رودخانه و منبع های مخازن آب و گاز مشکل ایجاد شد که مسئولان با بازدید و پیگیری نسبت به رفع مشکل اقدام کردند.

بخشدار مرکزی رامسر که از جمله بخشداران موفق مازندران محسوب می شود ، تصریح کرد: در حوزه راه های روستایی خسارات زیادی در دهستان سخت سر در مرکز محور جواهرده از لحاظ زیربنایی ایجاد شده و بستر بعضی نقاط جاده ها خالی شده که نیاز به اعتبارات دارد.

نعمتی اظهار کرد: در بحران سیل اخیر از ظرفیت های بخش خصوصی در کنار توانمندی های دولت استفاده کردیم.

وی ابراز امیدواری نمود با اعتبارات تخصیص یافته از سوی دولت مشکلات سیل زدگان هر چه زودتر مرتفع گردد.

نعمتی در پایان از حضور دلگرم کننده وزرا ، استاندار مازندران ، معاونین استاندار و دیگر مسئولین در مناطق سیل زده و حضور به موقع در کنار مردم تشکر کرد.