کد خبر: 5649تاریخ انتشار : ۹:۴۱:۲۸ - جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

رابطه های نافرجام و جنجالی سوپر استارهای زن سینمای ایران با فوق ستارگان فوتبال + عکس

مازنی خبر : فوتبال ایران در سال های اخیر شاهد حاشیه های عجیبی از فوق ستارگان خود بوده است که بیش از این سابقه آنچنانی در این فوتبال نداشته و از سوی بسیاری از پیشکسوتان با واکنش های منفی روبرو شده است. فوق ستارگانی که روابطی جنجالی با سوپر استارهای سینما برقرار کرده اند و […]

رابطه های نافرجام و جنجالی سوپر استارهای زن سینمای ایران با فوق ستارگان فوتبال + عکس

مازنی خبر : فوتبال ایران در سال های اخیر شاهد حاشیه های عجیبی از فوق ستارگان خود بوده است که بیش از این سابقه آنچنانی در این فوتبال نداشته و از سوی بسیاری از پیشکسوتان با واکنش های منفی روبرو شده است. فوق ستارگانی که روابطی جنجالی با سوپر استارهای سینما برقرار کرده اند و باعث بروز حاشیه های فراوانی در زندگی خصوصی خود شده اند و به نحوی وجهه فوتبالی خود را زیر سوال برده اند.

حال می خواهیم اشاره ای مختصر به برخی از این روابط که حتی رسانه ها نیز از آن ها پرده برداشته و به شکار آن ها پرداخته اند بیاندازیم. هرچند که این دست رابطه ها در حد شایعات و شیطنت های رسانه ای باق ماند و رنگ واقعیت به خود نگرفت و نمی توان صحت و سقم این رابطه ها را به استناد بیان نمود.

 

علیرضا حقیقی و الناز شاکر دوست

علیرضا حقیقی و الناز شاکر دوست
 

رابطه ای کاملا جنجالی که از سوی هر دو طرف تکذیب شد. اما این شایعه تا به حدی در رسانه های ایرانی پیچید که حتی به حد ازدواج این دو ستاره سینما و فوتبال هم رسید. هرچند که پیگیری پرونده انتشاردهنده این اخبار از سوی حقیقی باعث توقف این اخبار کذب شد.

 

سعید عزت اللهی و ترلان پروانه

سعید عزت اللهی و ترلان پروانه

ماجرا از یک پیامک دوستانه و شیطنت بچگانه آغاز شد و به حاشیه هایی بزرگ منجر شد که هر دو طرف رابطه را مجبور به تکذیب شایعات کرد. هر چند که پیامک دوستانه سعید عزت اللهی به ترلان پروانه و پاسخ صمیمانه این بازیگر زن چیزی بیش از شایعه را نشان می داد.

 

فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه

فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه

بازیگر جوان سینمای ایران گویا ید طویلی در حاشیه سازی برای خود و فوتبالیست های ایرانی دارد. این بار تصاویر و رابطه آشکار فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه برای مدت زیادی سوژه اصلی رسانه های فوتبالی گردید تا باز هم به کذب خواند این اخبار از سوی دو طرف منتهی شود.

 

مهدی طارمی و سحر قریشی

مهدی طارمی و سحر قریشی

مهاجم جنجالی سرخپوشان علاوه بر حاشیه های فوتبالی در خارج از فوتبال نیز برای خود شایعاتی را بوجود آورد که گویا رنگ و بوی واقعیت را در میان همبازیان او به خصوص حسین ماهینی داشت. البته که دوربین های تیزبین عکاسان توانستند تصاویری نه چندان واضح را از مهدی طارمی و سحر قریشی شکار کنند. هرچند که این رابطه نیز مانند دیگر روابط قبلی به کذب شایعات سرانجام یافت.

 

سردار آزمون و …

سردار آزمون و ...
 

مهاجم پر حاشیه و جوان تیم ملی ایران در طول این سال ها بارها شایعاتی را در مورد روابطی دوستانه با سوپراستارهای سینما در قبال خود شکل داده است که البته نمی توان جدیت را در آن ها به وضوح بیان کرد هر چند که اینگونه روابط و اتفاقات را نمی توان دوستی های ستاره ای و یا سلبریتی نامید.

 

ورزش۱۱