کد خبر: 5660تاریخ انتشار : ۹:۵۷:۴۳ - جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

نماینده قائم‌شهر: اگر ۱۰ بار به FATF بپیوندیم اتفاق عملی صورت نمی گیرد

مازنی خبر : نماینده مردم قائم شهر، سیمرغ و جویبار گفت: اگر ۱۰ بار به FATF بپیوندیم اتفاق عملی صورت نخواهد گرفت و دلیل آن تحریم‌های ثانوی آمریکا است اگر با FATF موافق باشیم با تحریم‌های ثانوی آمریکا چکار کنیم. «سید علی ادیانی» نماینده مردم قائم شهر، سیمرغ و جویبار در نشست مطالبه‌گری دانشجویان بسیجی […]

مازنی خبر : نماینده مردم قائم شهر، سیمرغ و جویبار گفت: اگر ۱۰ بار به FATF بپیوندیم اتفاق عملی صورت نخواهد گرفت و دلیل آن تحریم‌های ثانوی آمریکا است اگر با FATF موافق باشیم با تحریم‌های ثانوی آمریکا چکار کنیم.

«سید علی ادیانی» نماینده مردم قائم شهر، سیمرغ و جویبار در نشست مطالبه‌گری دانشجویان بسیجی مازندران با بیان اینکه مفهوم تروریسم در گفتمان انقلاب با گفتمان غرب تضاد جدی دارد، اظهار داشت: غربی ها، مجاهدان اسلام را تروریسم می دانند و داعش را تروریسم نمی دانند.

وی گفت: در آن موافقت نامه FATF که امضا شد و برای همه کشور ها است یک بحث رونمایی و پیوست ها دارد و کسی در بحث FATF نمی داند آن پیوست ها و گام های بعدی چیست.

ادیانی تصریح کرد: اگر ۱۰ بار به FATF بپیوندیم اتفاق عملی صورت نخواهد گرفت و دلیل آن تحریم های ثانوی آمریکا است اگر با FATF موافق باشیم با تحریم های ثانوی آمریکا چکار کنیم.

نماینده مردم قائم شهر، سیمرغ و جویبار تصریح کرد: ما به برجام شدیدا منتقد هستیم، گفت: مجلس برجام و پیوست های آن را تایید و تصویب نکرد و نه مواد و تبصره های برجام و نه پیوست های آن در مجلس نهم تصویب نشد.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/636341607978723495.jpg