کد خبر: 5670تاریخ انتشار : ۱۹:۳۴:۰۷ - شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

مالک باشگاه نساجی مازندران: آقای اصفهانیان داوری را نمی توانید درست کنید،استعفاء دهید!

مازنی خبر : مالک باشگاه نساجی گفت: از دیروز هزار پیام از مازندران و قائم شهر داشتم، نجابت هوادارن نساجی هم حدی دارد. فرهاد صنیعی فر مالک و رئیس هیئت مدیره باشگاه نساجی مازندران در جمع خبرنگاران گفت: نمایش جانانه بازیکنان نساجی را همه دیدیم و لذت بردیم. از نظر من این باخت نبود و […]

مالک باشگاه نساجی مازندران: آقای اصفهانیان داوری را نمی توانید درست کنید،استعفاء دهید!

مازنی خبر : مالک باشگاه نساجی گفت: از دیروز هزار پیام از مازندران و قائم شهر داشتم، نجابت هوادارن نساجی هم حدی دارد.

فرهاد صنیعی فر مالک و رئیس هیئت مدیره باشگاه نساجی مازندران در جمع خبرنگاران گفت: نمایش جانانه بازیکنان نساجی را همه دیدیم و لذت بردیم. از نظر من این باخت نبود و حکم برد را داشت چون فقط و فقط مغلوب داور مسابقه شدیم.

وی در ادامه افزود: تیم نساجی مقابل سپاهان اصفهان ،پر افتخارترین تیم لیگ برتر ایران بازی کردیم که نه تنها پر مهره است بلکه یک مربی بزرگ و شناخته شده را هم بالای سر خود می بیند با این وجود توانستیم بازی پایاپایی را انجام دهیم و به شخصه از فوتبال مردانه بچه های نساجی تقدیر و تشکر می کنم.

مالک باشگاه نساجی در مورد داوری این دیدار،اظهار کرد: متاسفانه کوپال ناظمی داور مسابقه اشتباه مهلکی انجام داد و به گواه نظر کارشناسان به جای دادن کارت زرد به بازیکن سپاهان به خاطر شیرجه زدن و فریب داور یک پنالتی ناحق علیه ما گرفت تا حق مسلم نساجی ضایع شود.

وی تصریح کرد: از دیروز تا به حال نزدیک به هزار پیام از هواداران نساجی در قائم شهر و سراسر مازندران داشتم که معتقد بودند در ۹ هفته گذشته داوران علیه نساجی سوت زده اند؛ اینکه این همه اشتباه فقط علیه یک تیم باشد مشکوک است و نمی توان از پسوند سهوی در مورد آن استفاده کرد.

وی خاطر نشان کرد: روی سخن من با شخص رئیس کمیته داوران است. آقای اصفهانیان! نجابت و صبر هواداران نساجی، مردم قائم شهر و مازندران هم حدی دارد. من هیچ جوابی برای این مردم نجیب ندارم و نمی دانم در قبال حق کشی و ناداوری ها به آنها چه بگویم؟

صنیعی فر با اعتراض به عملکرد دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت:آقای اصفهانیان! لطفا داوری را درست کنید یا اگر نمی توانید استعفاء بدهید تا نیروهای تازه نفس و با انگیزه تر جای شما بیایند و کار کنند؛متاسفانه شما پشت موفقیت علیرضا فغانی پنهان شدید که هیچ نقشی در پیشرفت او نداشتید! ما و هواداران نساجی هم فقط خدا را داریم و بس.

مالک باشگاه نساجی مازندران گفت: از این وضعیت واقعاً خسته ام، از آن طرف هم مسئولان استان نه به ما کمکی می‌کنند نه امکاناتی در اختیارمان قرار می‌دهند و بعد هم مدعی هستند که چرا تیم را به تهران برده‌اید.

وی در ادامه افزود: واقعاً نمی‌دانم چه بگویم، تا الان هم به عشق این هواداران ایستاده‌ام، وگرنه یک لحظه هم نمی‌ماندم.

صنیعی بیان کرد: همه شما شرایط اقتصادی را حس می کنید ،مگر می شود با جیب شخصی با این همه هزینه های هنگفت به تنهایی تیمداری کرد، بیشتر الز این کشش ندارم و نهایتاً دوبازی در نساجی خواهم بود

به گزارش ایلنا، این تیم با ریشه پس از سالیان سال به آرامش رسیده و نیاز است که مسئولان استانی و شهرستانی به کمک این عزیزان بیایند ، چرا که تیمداری در این شرایط اقتصادی بسیار دشوار است ،تیمی که هیچ وابستگی به دولت و نهادی ندارد و تنها با جیب شخصی یک غیر مازندرانی اداره می شود نیازمند توجه ویژه مسئولین است، محبوب ترین تیم مازندران و تنها تفریح جوانان این دیار نیازمند حمایت شما می باشد.