کد خبر: 5687تاریخ انتشار : ۸:۰۹:۳۶ - دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷

رئیس پلیس مازندران: پلیس هوشمند در ارتقاء کیفی خدمات نقش مهمی دارد

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه هوشمندی پلیس در استفاده بهینه از فن آوری های نوین ارتباطی است، گفت: پلیس هوشمند نقش مهمی در ارتقاء کیفی خدمات و اجرای موفقیت آمیز ماموریت های محوله دارد. به گزارش مازنی خبر ، هفتمین جلسه قرارگاه جهادی آموزش با حضور معاونت ها و روسای پلیس های تخصصی در […]

رئیس پلیس مازندران: پلیس هوشمند در ارتقاء کیفی خدمات نقش مهمی دارد

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه هوشمندی پلیس در استفاده بهینه از فن آوری های نوین ارتباطی است، گفت: پلیس هوشمند نقش مهمی در ارتقاء کیفی خدمات و اجرای موفقیت آمیز ماموریت های محوله دارد.

به گزارش مازنی خبر ، هفتمین جلسه قرارگاه جهادی آموزش با حضور معاونت ها و روسای پلیس های تخصصی در سالن جلسات ستاد انتظامی استان در “ساری” برگزار شد.

سردار “سیدمحمود میرفیضی” در این جلسه با اشاره به این که پویایی، تحرک و آینده نگری از ویژگی های بارز کارکنان خلاق و نوآور است، گفت: فرایند آموزش نیازمند انسان های خلاق است تا بتوانند برای شرایط گوناگون تعاریف جدیدی ارائه دهند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: پلیس باید دائما از نظر دانش و مهارت در حال آموزش باشد تا بتواند خدمات سالم و مضاعفی را به جامعه و مردم آن ارائه دهد.

وی با اشاره به افزایش مطالبات مردم از پلیس، اظهار داشت: با توجه به زیر ساخت های موجود در نیروی انتظامی به خصوص در حوزه های فناوری ارتباطی، فرماندهان و مدیران می توانند با ارتقاء دانش و مهارت کارکنان از زیرساخت های موجود حداکثر بهره را ببرند.

سردار میرفیضی با بیان اینکه هوشمندی پلیس در استفاده بهینه از فن آوری های نوین ارتباطی است، گفت: پلیس هوشمند نقش مهمی در ارتقاء کیفی خدمات و اجرای موفقیت آمیز ماموریت های محوله دارد.