کد خبر: 5713تاریخ انتشار : ۱۷:۲۲:۱۶ - سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

دستگیری مامور قلابی با ۷۰ فقره کلاهبرداری در ساری

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری مامور قلابی اداره آتش نشانی با بیش از ۷۰ فقره کلاهبرداری از شهروندان در شهرستان ساری خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سردارسیدمحمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی شکایت احدی از شهروندان ساروی مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط شخصی ناشناس که خود را مامور آتش نشانی […]

دستگیری مامور قلابی با ۷۰ فقره کلاهبرداری در ساری

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری مامور قلابی اداره آتش نشانی با بیش از ۷۰ فقره کلاهبرداری از شهروندان در شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سردارسیدمحمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی شکایت احدی از شهروندان ساروی مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط شخصی ناشناس که خود را مامور آتش نشانی معرفی کرده بود، تحقیق و بررسی موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان ساری قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت تیم اطلاعاتی کلانتری ۱۲ ساری با انجام اقدامات پلیسی و بررسی‌های همه جانبه، متهم را شناسایی کردند.

سردارمیرفیضی گفت: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی موفق شدند، متهم را که با عنوان مامور آتش نشانی به درب منازل مراجعه و به بهانه تعویض کپسول‌های آتش نشانی مبالغی را از شهروندان دریافت می‌کرد، شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به بیش از ۷۰ فقره سرقت کپسول‌های آتش نشانی و کلاهبرداری از شهروندان در مجموع به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال اعتراف کرد.

وی از کشف ۷۰ عدد کپسول آتش نشانی در بازرسی از مخفیگاهش خبر داد و خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی مازندران ضمن هشدار به شهروندان از آن‌ها خواست: مراقب اشخاصی که با عنوان ماموران خدمات دولتی از جمله آب، برق و گاز به درب منازل آنان مراجعه می‌کنند بوده و قبل از هرگونه همکاری با این گونه افراد با اخذ کارت شناسایی نسبت به احراز هویت آن‌ها اطمینان حاصل کنند.