کد خبر: 5778تاریخ انتشار : ۹:۴۶:۳۷ - جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷

لیگ برتر خلیج فارس؛ نساجی مازندران ۰ – ماشین سازی تبریز ۰

دیدار نساجی و ماشین سازی با نتیجه تساوی به پایان رسید. به گزارش مازنی خبر ، شاگردان نکونام با وجود نمایش برتری که مقابل ماشین‌سازی ارائه دادند، در نهایت مقابل حریف خود به تساوی بدون گل رسیدند. نساجی مازندران بعد از آنکه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی نمایش پایاپایی مقابل سپاهان داشت و […]

لیگ برتر خلیج فارس؛ نساجی مازندران ۰ – ماشین سازی تبریز ۰

دیدار نساجی و ماشین سازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

به گزارش مازنی خبر ، شاگردان نکونام با وجود نمایش برتری که مقابل ماشین‌سازی ارائه دادند، در نهایت مقابل حریف خود به تساوی بدون گل رسیدند.

نساجی مازندران بعد از آنکه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی نمایش پایاپایی مقابل سپاهان داشت و در عین شایستگی، در ضربات پنالتی شکست خورد، در نهمین بازی لیگ برتر هم برابر این تیم اصفهانی قرار گرفت و باز هم عملکرد خوبی ارائه داد ولی در نهایت روی یک اشتباه داوری مغلوب شد اما آنها روز پنجشنبه که به مصاف ماشین‌سازی رفتند، امیدوار بودند به دومین برد فصل برسند تا شرایط خود را در جدول بهتر کرده و با وضعیت بهتری فصل را دنبال کنند ولی در آن سوی میدان هم ماشین‌سازان نمی خواستند از روند خوبی که با مهاجری داشتند، فاصله بگیرند و دست خالی قائم‌شهر را ترک کنند.

این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل پایان یافت.

اخطارها

علی شجاعی(۲۳) از نساجی
سید احمد موسوی(۲۳) از ماشین‌سازی
سید محمد میری(۲۹) از نساجی

سرمربی نساجی قائم‌شهر با انتقاد از وقت‌کشی ماشین‌سازی گفت: بازی کردن مقابل تیمی که دائما وقت تلف می‌کند، سخت است.

جواد نکونام با حضور در نشست خبری، درباره تساوی بدون گل نساجی برابر ماشین‌سازی اظهار کرد: پیش از این گفتم که ماشین‌سازی با یازده بازیکن دفاع می‌کند و به دنبال ضد حمله است. هر تیمی توانی دارد اما این تیم از دقیقه یک بازی وقت تلف کرد. در تمام شرایط بازی را متوقف کردند؛ به طوری‌ که تماشاگران عصبانی شده بودند. بازی کردن مقابل چنین تیمی بسیار سخت است.

سرمربی نساجی قائم‌شهر با بیان این‌که این تیم در یک تعویض پنج دقیقه از بازی را تلف کرد، گفت: مقابل چنین تیم‌هایی باید گل بزنید تا فرصت وقت تلف کردن نداشته باشند. نکته مثبت ندادن فرصت گل به حریف بود.

او با انتقاد از عملکرد بازیکنانش یادآور شد: بازیکنان ما نتوانستند از شوک بازی با سپاهان خارج شوند. آن‌ها هنوز در خواب آن بازی هستند. تیم ما در نیمه نخست خیلی بد بازی کرد تا بازی خوب در نیمه دوم هم به چشم نیاید. چندین فرصت گل داشتیم که به گل تبدیل نشد. من از بازیکنانم راضی نیستم.

نکونام درباره اعتراض به عملکرد داور مسابقه نیز خاطرنشان کرد: عملکرد داور خوب بود اما در یک صحنه توپ به دست بازیکن حریف خورد. امیدوارم من اشتباه کرده باشم ولی اگر حق با ما باشد، پنالتی تیم ما سوخته است. تنها اعتراض ما به وقت‌کشی حریف بود. باید ۶ دقیقه زمان تلف شده برای نیمه دوم اتخاذ می‌شد. در نیمه نخست ۲۵ دقیقه از زمان بازی در حال توقف بود. ما باید به قدری قوی باشیم که جلوی این قبیل تیم‌ها هم خوب بازی کنیم. نیمه نخست خوب نبودیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم که کافی نبود. از بازیکنان گلایه دارم. بازی‌هایی وجود داشته که شکست خوردیم و من از بازیکنانم راضی بودم اما امروز خوب نبودیم. ما در باد بازی با سپاهان خوابیدیم.

نکونام با بیان اینکه تعدادی از بازیکنان بی‌کیفیت تیمش را کنار خواهد گذاشت، افزود: شک نکنید ما در نیم فصل چندین بازیکن خوب می‌گیریم و نتایج بسیار خوبی می‌گیریم. در نیم فصل چندین بازیکن را کنار می‌گذاریم. تماشاگران امروز زحمت کشیدند. تیم ما شرمنده آن‌ها شد. بازیکنان باید این بازی را بعدا جبران کنند. باید مزد زحمات آن‌ها را بدهیم. بازیکنان ما فکر می‌کردند پیروز هستیم که تفکر اشتباهی بود.

سرمربی نساجی درباره ضعف تیمش در گلزنی اظهار کرد: ما کم گل نمی‌زنیم و از خیلی از تیم‌ها بیشتر گل زدیم.