کد خبر: 5871تاریخ انتشار : ۱۹:۲۳:۴۰ - دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷

حسین زادگان ، سرپرست استانداری مازندران شد

وزیر کشور با حکمی، احمد حسین زادگان را به عنوان سرپرست استانداری مازندران تعیین کرد. به گزارش مازنی خبر ، حسین زادگان از این پس با حکم وزیر کشور با حفظ سمت در معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، سرپرستی این استانداری را نیز بر عهده خواهد داشت. وزیر کشور در حالی برای معاون […]

حسین زادگان ، سرپرست استانداری مازندران شد

وزیر کشور با حکمی، احمد حسین زادگان را به عنوان سرپرست استانداری مازندران تعیین کرد.

به گزارش مازنی خبر ، حسین زادگان از این پس با حکم وزیر کشور با حفظ سمت در معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، سرپرستی این استانداری را نیز بر عهده خواهد داشت.

وزیر کشور در حالی برای معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران حکم سرپرستی استانداری را صادر کرد که پیش از این (۲۹) مهرماه رئیس جمهوری در حکمی محمد اسلامی استاندار این استان را به عنوان سرپرست وزارت راه و شهرسازی منصوب کرده بود.

محمد اسلامی پس از یک هفته در سمت سرپرست وزارت راه و شهرسازی به عنوان گزینه پیشنهادی وزیر راه به مجلس شورای اسلامی معرفی شد که با ۱۵۱ رای موافق، ۹۸ رای مخالف و ۸ رای ممتنع توانست از نمایندگان مجلس رای اعتماد بگیرد.

اسلامی کمتر از یک سال در کسوت استاندار مازندران به مردم این خطه شمال کشور خدمت کرد.

احمد حسین زادگان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در دولت دوازدهم پیش از این در دولت یازدهم فرمانداری شهرستان ساری مرکز استان را بر عهده داشت و در دولت اصلاحات نیز سابقه فرمانداری در مرکز استان و نوشهر را در کارنامه اش دارد.

http://img8.irna.ir/1397/13970807/83082987/n83082987-72631170.jpg