کد خبر: 5907تاریخ انتشار : ۱۷:۴۵:۱۳ - پنج شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷

شهردار کلاردشت: بودجه ۹۰۰ میلیونی جوابگوی پروژه های اولیه کلاردشت نیست

مازنی خبر : شهردار کلاردشت با بیان اینکه کمترین بودجه را به این شهر اختصاص می دهند گفت: بودجه ۹۰۰ میلیون تومانی جوابگوی پروژه های اولیه شهر نیست. نجم الدین پورعلی در جمع مسئولان کلاردشت اظهار داشت: علی رغم زیبایی های طبیعی کلاردشت اما آنگونه که باید بستر و زیر ساخت مناسب نداریم به همین […]

شهردار کلاردشت: بودجه ۹۰۰ میلیونی جوابگوی پروژه های اولیه کلاردشت نیست

مازنی خبر : شهردار کلاردشت با بیان اینکه کمترین بودجه را به این شهر اختصاص می دهند گفت: بودجه ۹۰۰ میلیون تومانی جوابگوی پروژه های اولیه شهر نیست.

نجم الدین پورعلی در جمع مسئولان کلاردشت اظهار داشت: علی رغم زیبایی های طبیعی کلاردشت اما آنگونه که باید بستر و زیر ساخت مناسب نداریم به همین دلیل اکثر مسافران در شهرستان های همجوار هزینه کرده و این شهر را به عنوان یک گذرگاه در نظر می گیرند.

وی با اشاره به اینکه در ۶ ماه اول سال ۳۰ تن زباله جمع آوری شده است افزود: این امر با توجه به اینکه امکانات، تجهیزات تفکیک زباله و جایگاه مناسب برای دپو نداریم به عنوان یک معضل دیده می شود که لازم است تدابیر لازم در این راستا اندیشیده شود.

پورعلی افزود:با توجه به اینکه سیل سال ۹۰ خسارات زیادی را به منطقه وارد آورد تاکنون بودجه به شهرستان اختصاص نیافته و شهرداری از اعتبارات داخلی خود دیوار حائل و ساماندهی رودخانه سردآبرود را انجام می دهد و هزینه زیادی بر دوش ما نهاده است.

شهردار کلاردشت خاطر نشان کرد:در سطح استان کمترین بودجه را به کلاردشت اختصاص می دهند و قطعا با بودجه ۹۰۰میلیون تومان نمی توان حتی جوابگوی پروژه های اولیه شهر بود.

پورعلی گفت:شهرستان کلاردشت واقعا مظلوم واقع شده است و ما حتی یک رینگ مناسب شهری نداریم و راه ورودی شهرستان در شان یک شهرستان گردشگری نیست از سوی دیگر مناسب سازی، تخصیص اعتبار برای ساماندهی و تسریع در اجرای پروژه ورودی شهر بسیار حائز اهمیت و نیاز به تخصیص بودجه و منابع مالی در سطح ملی است.