کد خبر: 5926تاریخ انتشار : ۱۶:۲۳:۵۹ - شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷

دستگیری سارق ویلا‌های خالی از سکنه در عباس آباد

سارق ویلا‌های خالی از سکنه با ۲۱ فقره سرقت در عباس آباد دستگیر شد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حامد ابراهیمی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد در گفتگو با خبرنگاران، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و ویلا‌های خالی از سکنه در سطح شهرستان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی […]

دستگیری سارق ویلا‌های خالی از سکنه در عباس آباد

سارق ویلا‌های خالی از سکنه با ۲۱ فقره سرقت در عباس آباد دستگیر شد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حامد ابراهیمی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد در گفتگو با خبرنگاران، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و ویلا‌های خالی از سکنه در سطح شهرستان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ ابراهیمی گفت: ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، در عملیاتی ضربتی متهم را دستگیر کردند.

وی افزود: متهم در بازجوئی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۱ فقره سرقت ویلا‌های خالی از سکنه در این شهرستان اعتراف کرد و با صدور حکم قضائی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد با بیان اینکه پلیس با قاطعیت با مخلان نظم و امنیت اجتماعی و کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیاندازند به شدت برخورد خواهد کرد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری اجتماعی و افراد مشکوکی که در محل زندگی شان پرسه می‌زنند، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.