کد خبر: 5926تاریخ انتشار : 16:23:59 - شنبه 3 نوامبر 2018

دستگیری سارق ویلا‌های خالی از سکنه در عباس آباد

سارق ویلا‌های خالی از سکنه با ۲۱ فقره سرقت در عباس آباد دستگیر شد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حامد ابراهیمی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد در گفتگو با خبرنگاران، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و ویلا‌های خالی از سکنه در سطح شهرستان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی […]

دستگیری سارق ویلا‌های خالی از سکنه در عباس آباد

سارق ویلا‌های خالی از سکنه با ۲۱ فقره سرقت در عباس آباد دستگیر شد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حامد ابراهیمی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد در گفتگو با خبرنگاران، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و ویلا‌های خالی از سکنه در سطح شهرستان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ ابراهیمی گفت: ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، در عملیاتی ضربتی متهم را دستگیر کردند.

وی افزود: متهم در بازجوئی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۱ فقره سرقت ویلا‌های خالی از سکنه در این شهرستان اعتراف کرد و با صدور حکم قضائی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد با بیان اینکه پلیس با قاطعیت با مخلان نظم و امنیت اجتماعی و کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیاندازند به شدت برخورد خواهد کرد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری اجتماعی و افراد مشکوکی که در محل زندگی شان پرسه می‌زنند، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.