کد خبر: 5936تاریخ انتشار : ۱۶:۳۵:۵۳ - شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷

حرف‌های غیرمشترک نمایندگان مازندران؛ رضیان: گزینه های بومی را به وزارت کشور معرفی کردیم / اسماعیلی: مجمع نمایندگان هیچ گزینه‌ای برای استانداری مازندران ندارد!

عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه گزینه‌های بومی تصدی استانداری مازندران را به دولت معرفی کردیم، گفت: دولت اراده ای برای انتصاب استاندار بومی در مازندران ندارد. به گزارش مازنی خبر ، عبدالله رضیان در گفتگو با تسنیم در مورد زمان انتصاب استاندار مازندران از سوی دولت اظهار داشت: گزینه‌های بومی را به […]

حرف‌های غیرمشترک نمایندگان مازندران؛ رضیان: گزینه های بومی را به وزارت کشور معرفی کردیم / اسماعیلی: مجمع نمایندگان هیچ گزینه‌ای برای استانداری مازندران ندارد!

عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه گزینه‌های بومی تصدی استانداری مازندران را به دولت معرفی کردیم، گفت: دولت اراده ای برای انتصاب استاندار بومی در مازندران ندارد.

به گزارش مازنی خبر ، عبدالله رضیان در گفتگو با تسنیم در مورد زمان انتصاب استاندار مازندران از سوی دولت اظهار داشت: گزینه‌های بومی را به وزارت کشور معرفی کردیم اما نگاه دولت و وزارت کشور به انتخاب استاندار غیربومی در مازندران است.

وی افزود: فعلا اسمی از گزینه‌ها را مطرح نمی‌کنیم تا به اجماع کامل برای معرفی استاندار مازندران برسیم.

رضیان با اشاره به انتخاب اسلامی استاندار سابق مازندران به عنوان وزیر راه و شهرسازی، تصریح کرد: استاندار سابق مازندران در نشست با نمایندگان قول داده تا در توسعه زیرساخت‌ها و راههای استان از هیچ تلاشی دریغ نکند.

اما در صورتیکه که عضو مجمع نمایندگان مازندران خبر از معرفی گزینه ها به وزارت کشور خبر داده است ،  رئیس مجمع نمایندگان مازندران در گفتگو با خبرنگاران گفت : مجمع نمایندگان هیچ گزینه‌ای برای استانداری مازندران ندارد!

به گزارش مازنی خبر ، علی اسماعیلی افزود: مجمع نمایندگان مازندران شاخص های یک استاندار مطلوب را به وزارت کشور ارسال خواهد کرد اما هیچ شخص خاصی مدنظر مجمع نمایندگان نیست.